Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után, nektek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, nektek mennyi idő volt, mire újra szerettetek valakit?

Figyelt kérdés

nemrég szakítottam. de úgy érzem képtelen lennék mást szeretni.

olyan szakításról beszélek, amikor tényleg szerelmesek voltatok, és tényleg szerettétek a másikat, mégis vége kellett legyen.

mennyi idő továbblépni? a lelkemnek?

arra vágyok már most is, hogy szeressenek.

szakítás után mióta vagytok egyedül? :/

én most ugy érzem, lehet egy év sem lesz elég, hogy 100 % ig kiheverjem...miközben tudom, hogy ő lehet már most tulvan rajtam..:/

19/F

18/L

10 hónapot voltunk együtt. de nemcsak papírforma, meg stb...tényleg igazi szerelem volt mindkét részről...:'(



2012. máj. 27. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
4 év telt el, de azóta is vele álmodok közel minden nap. Szerintem soha nem lépsz túl egy nagy szerelmen. Mondjuk attól még együtt vagyok valakivel, meg úgy ahogy szeretem is, de az volt az igazi.
2012. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:/// ezt nagyonrossz olvasni...:/

leht nálam si ígylesz. de hülyék voltunk mindketten. és visszacsinálni már nemlehet.

tartok tőle, jó ideig nemlesz sem barátnőőm ,sem mégcsak egyéjszakás kalnad sem, mert megfutamodok tőle...mert nem akarok mégegyszer ekkorát csalódni...:/

2012. máj. 27. 07:40
 3/8 anonim ***** válasza:
mi 4 hete szakítottunk barátommal 8 hónap után és tudom hogy egy hülye, mégis hiányzik.. de már annyira nem rossz :) szerintem te is túl fogsz jutni rajta. az Így jártam anyátokkalban Marshall szerint annyi hét alatt teszed túl magad rajta, ahány hónapig jártatok. Én ehez tartom magam :D
2012. máj. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én most pontosan ugyan így érzem magamat, ahogy leírtad. Nem biztos hogy tudnék mást szeretni de akkor is vágyom arra hogy szeressen valaki, és idővel viszonozni is tudjam :/ Mindenki mondja, hogy az idő majd segít...ha ennyien mondják, biztos igazuk is van,még ha ezt most nagyon nehéz is elhinnük. Kitartást neked is!

17/L

2012. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából 4 éve szakítottunk.

A 4 év alatt rájöttem, hogy az ember nem hazudhatja magának, hogy már nem szereti, ha de. Egyszerűen nem kívánságműsor. Próbáltam másba beleszeretni - nem jött be. Próbáltam közönyös maradni, próbáltam gyűlölni, nem jött be. Nem tudom, mi a megoldás, de az biztos: minél inkább pánikba estem ("mi lesz így velem", "hülyének néz mindenki" és társai), annál nagyobb hülyét is csináltam magamból. Ami segített: felfogtam nagy nehezen, hogy nem az én hatásköröm az, hogy szeretem-e vagy nem, ezt fönt döntik el. Innentől kezdve nem jövök zavarba, ha valaki megkérdezi, miért nem próbálom már meg valakivel ennyi idő után, egyszerűen azt mondom, ami a szívemen van. Aki pedig azt mondja, hogy az idő segít, eszembe jut a régi poén: vágd jól képen az illetőt és utána mosolyogva mondd azt, hogy majd az idő...


A magam részéről, nem tanácsként: nem mellesleg, egy plátói "kapcsolatban" biztos, hogy nem sérülök és én sem sértek senkit. Ezt persze lehet betegezni vagy egyéb módon leminősíteni, én innentől nyugodt lelkiismerettel nézek a tükörbe... :)

2012. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert mit szúrtatok el, hogy ez lett a vége? ha hülyék voltatok az egy dolog, de még nagyobbak vagytok ha meg se próbáljátok helyrehozni!
2012. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ő nemakarja már...én próbáltam tényleg mindent. szeret, de nemakaraj már ezt a kapcsoaltot velem...:/
2012. máj. 27. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl léptél rajta?
2015. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!