Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért van az hogy legtöbb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy legtöbb fiú haverommal a haverságon túl el jutunk a csókig és stb?

Figyelt kérdés
Több fiú haverommal történtek egy és más dolgok és nem tudom hogy én vagyok az engedékeny hogy bele megyek ezekbe a dolgokba vagy nem tudom de eddig csak egy volt olyan akivel jártam is a többivel nem .....

2012. máj. 27. 00:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Legyünk jó barátok! ;)
2012. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%

K.urva: aki mindenkivel...

Büdös k.urva: aki mindenkivel, csak veled nem :)


Kérdező! A megoldás, hogy nem engeded, hogy több legyen. Kontrolláld magad és jó lesz. Ha meg bepasizol valami rendes sráccal, akkor nem fognak többet zaklatni - remélhetőleg.


21F

2012. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
te fiu vagy vagy lány?
2012. máj. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ilyet tényleg csak egy rib. csinál. Szerintem még az is lehet, hogy már híred van, és azért barátkoznak veled, hogy jól meg...

Egyébként illene szégyellned magad.Az meg, hogy változtatni akarsz, egy dolog, de ami megtörtént, azt már nem teheted meg nem történtté. Nagyon lenézlek. Csocsi

2012. máj. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismertem anno egy ilyen csajt, még tinédzser koromból. Együtt mászkáltunk haveri társasággal bulizgatni, 16-17 évesen. Volt egy lány aki a elöbb-utóbb az összes közös fiú barátunkkal belekeveredett valamibe, picit bepiált, spicces lett és vagy smacizás lett a vége vagy páran (a szerencsésebbek) a bugyijába is benyúlhattunk. Persze másnapra ment a megbánás meg hogy "jaj én csak barátként tekintek ám rátok/rájuk" és ez nem komoly. Ma ott tartunk hogy a 6 haveromnak, akikkel még mindig jó viszonyban vagyok a középsuli óta, már beakasztottak neki (persze csak "barátként" ezt is, másnap megint megbánás ment de az már kit érdekel...?) és 5 éves érettségi találkozó után én is meghúztam a leányzót... Azóta is "barátok" vagyunk.

Véleményem szerint az ilyen ostoba, naiv, és gátlástalan csajszik csak erre jók :D Mindig mosolygós a hangulat ha szóba kerül a lány a sörözésekkor :))

F 25

2012. máj. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de olyan 16-18 éves korom közt nálam is gyakran előfordult (mielőtt komoly kapcsolatom lett), hogy 1-1 buliban összecuppantam valamelyik haverommal, meg esetleg volt némi tipitapi, petting. Ez az időszak arra való, hogy próbálgasd a szárnyaid és felkészülj a komoly kapcsolatra (nem én találtam ki, hanem fejlődés pszichológusok). Ettől még nem leszel ribanc. Engem is leribancoztak anno, mert sok fiúnak tetszettem a baráti körből, és mindig összejöttem azzal, akivel akartam, de ezt azok mondják, akik irigyek (azok a lányok, akiknek nem jön össze, míg neked igen, vagy azok a fiúk, akik nem kaphatnak meg).
2012. máj. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
korod?
2012. máj. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy csak hülye válaszokat kapok ,de nem és aki normálisat írt annak köszönöm .... :) :)
2012. máj. 27. 09:58
 19/22 anonim ***** válasza:

azok a fiúk, akiket te haveroknak tartottál, pusztán meg akartak kapni, ezért eljátszották, hogy barátkoztok, de mindig is állt a cerkájuk, ha rád gondoltak


járni persze nem akarnak veled, de arra jó vagy


tanuld meg, hogy nincs fiú-lány barátság

2012. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Cseperedik a ribizli
2012. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!