Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallottam a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killerdecsy kérdése:

Szerelmet vallottam a lánynak, aki nagyon teccik nekem, de ő csak barátként tekint rám :Most milesz?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
teccik ?
2012. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
köszöntelek a friend zone-ban.Innen szinte lehetetlen kijutni(és ez most nem OFF)
2012. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi lenne? Nem tetszel neki. Keress másik lányt, és ne legyél önző, h csak magadnak akarsz jót
2012. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Carlsokolbász ***** válasza:
100%
Megtanulsz helyesen írni!
2012. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
ha ismernék olyan fiút aki két db c-vel írja a "tetszik"et akkor letörném a farkát :/ 17/F remélem segítettem. amúgy ha nem egy 12 éves szerelmi bánatos srác vagy akkor (tapasztalat) 1 hónapon belül egész jól leszel, ha 12 éves vagy akkor is csak akkor hülye vagy sajnos :/ ( ebben az esetben menj játszani a barátaiddal.
2012. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elfelejted és keresel egy másik lányt.
2012. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy nekem egy 17 éves legalább annyira komolytalan, mint neki egy 12 éves? És vajon én is komolytalan vagyok egy 30 évesnek?


Kérdező: felejtsd el szépen, majd lesz másik. 24N

2012. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát most bizony vége lesz mindennek, becsapódik egy hatalmas meteor a Földbe, és a szökőár meg a földrengések megsemmisítik a civilizációt..
2012. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!