Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S mi lett vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S mi lett vele?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy fiú aki nagyon tetszik, lehet többet is érzek iránta, nem tudom. :/

Elmondom milyen dolgokat szokott csinálni.

- pl azt mondta hogy nagyon jól nézek ki

- mindig mosolyog rám

- néha azt veszem észre hogy elbambul rajtam

- többször megsimította az arcom

- puszival köszönt, és köszön el

- sajnos csak néha ír rám facebook-on

- a haverjainak rólam mesél hogy milyen jó hagom van (ének)

- meg azt mondta hogy tökéletesen éneklek

- egyszer amikor elköszönt azt mondta "szia édesem".. igaz kicsit ´mesterkélten,viccesen´ de akkoris :)

- keresi a társaságom


Szóval ilyesmik! A lényeg hogy ő 18 éves én pedig 13.. :( 5 év van köztünk pár nap híján. Először amikor megismert azt hitte 17 vagyok, de még sokan mások is. (Ha kell egy kép hogy bizonyítsam nem nézek ki olyan fiatalnak amilyen vagyok , küldök)

Nem értem miért csinálja ezeket a félreérhető jeleket :/ De csak egyre jobban szeretem.


A sztori folytatása...


Mostanság gondoltam megemberelem magam, és írok neki.

2x írtam is.. néhol jól elirogattunk, néhol meg csak úgy ´elfogyott´ a sztori, és lement.

Mostanság nem jön oda hozzám beszélgetni.. nem néz annyit... lehet ezt én generállom, mert ideges vagyok?!

:( mi lett vele?..



2012. máj. 21. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát azért nehezen hiszem el, hogy 13 évesen 17-nek néznek... küldhetnél egy képet...


Viszont nekem az a véleményem, hogy ne kezdj még ezzel a sráccal. Szerintem ö csak kihasználna és szexet akarna. Még túl nagy a korkülönbség köztetek... Söt mivel 14 se vagy, büntethetö is lenne a srác ha tényleg megesne a dolog.


17/L

2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban nagyon sok még az az öt év, szerintem keress fiatalabbat.


24/N

2012. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem számít, mennyi idősnek nézel ki, akkor is kislány vagy még, ha nyugdíjas nénikének néznek a fiúk. Ilyenkor még sokat számít az az 5 év korkülönbség, majd olyan 10 év múlva már nem lesz gond, de akkor lehet, hogy valaki más fog már tetszeni neked.
2012. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy nézel ki. :)
2012. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok az az 5 év.Meg nem hiszem hogy egy 18 éves egy 13 évessel vágyik komoly kapcsolatra


Képet nekem is küldhetsz kíváncsi vagyok :)

2012. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj vissza játszani, barbie....
2012. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!