Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ido utan talalt ratok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan talalt ratok a szerelem ujra egy igen eros szerelmi csalodas utan?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 22:45
 1/10 reptail ***** válasza:
neked milyen a billentyűzeted? :D
2012. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez függ attól hogy mennyire szerettem az illetöt és mekkorát csalódtam benne :S
2012. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Nincs ilyen hogy csalódás után x idő után újból szerelmes leszel. Az élet kiszámíthatatlan ha még nem tanultad volna meg, de mind1. Akár már holnap is lehetsz szerelmes újból.

19/L

2012. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én másfél éve várom, de biztos rossz GPS koordinátákat adtam meg neki.


24/N

2012. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szerintem nem ertitek a kerdest vagy rosszul irtam le?

szerelmes voltal nagyon , es xy ido utan ujra jott egy szerelem, ennyit kerdezek nektek mennyi ido utan jott ez, egy nap , egy het, honapok evtizedek...stb..sajat tapasztalat..amit a elet adott.

2012. máj. 20. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Rám csak újabb szerelmi csalódás(ok) talált(ak) továbbra is. A rés hossza változó, de 1-2 év általában.
2012. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 év.
2012. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 hónap. De szerintem az exembe nem voltam annyira szerelmes, inkább csak amolyan, ha "nincs ló, jó a szamár is" kategória volt. A mostani párommal 2 éve vagyunk együtt, és ha szakítana, kb. belehalnék, de legalább háromszor. 24/N
2012. máj. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már 7 éve várok.

22/f

2012. máj. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az első kapcsolatom kb 2éve volt,de az nem volt komoly tartott talán 2hónapig (picivel több)...aztán megismertem azt a fiút akit a mai napig szeretek vele 3hónapot voltam együtt tavaly...nem sokkal hogy szakítottam előző barátommal utána rá párnapra össze is jöttünk...aztán több mint 1éve hogy nincs senkim...nem azért mert nincs rá lehetőségem hogy legyen valakim,hanem azért,mert nem tudom lezárni az elmúlt 1évet,és addig nem vagyok képes új kapcsolatra...hogy mikor jön el az azaz idő?hát nem tudom,én úgy érzem hogy nem tudok újra ugyanolyan szerelmes lenni,mint 1évvel ezelőtt voltam....
2012. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!