Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan itt van barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan itt van barátnőm születésnapja és nemtudom hogy mit vegyek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

én 19 ő 23 most leszunk 2 honaposak

max 10e ft a keret ajándékra

szerintem igazából nem az érték a lényeg és szerinte sem és nem is akarja hogy sokat költsek rá

teljesen tanacstalan vagyok... mindene van... ékszert nem lehet neki venni mert elhaggya,és más meg nemjut eszembe!

valami olyat akarok amire nem sok pasi de inkább férfi gondolna! valami olyat akarok amirol orok eleteben csak en fogok eszebe jutni! valami maradandót!

ötletek? előre is köszönöm a korrekt és rendes válaszokat



2012. máj. 16. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
1 köbméter sódert tuti nem felejtene el soha
2012. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én pl rohadtul örülnék perpill egy elektromos fogkefének. (Nemvicc, tényleg ezt kértem szülinapomra :D)


De amúgy fogod magad, és megkérdezed, hogy "drágám, minek örülnél?" Aztán mond valamit és tádám... probléma megoldva.

21L

2012. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
táskának mindig örülnek a nők.
2012. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.kommentelő:bunkó vagy!!! ment a piros plecsni!

2.kommentelő:ha megkerdeznem hogy mit szeretne akkor elveszítené exkluzivitását a dolog! akkor tudná hogy mire számítson! és az ugy nekem nem jó! kiakarok tűnni az összes eddigi pasija közül (én vagyok az első tőle fiatalabb barátja és még eléggé bizonytalan szegénykém)

3.kommentelő: táskát akármelyik pasi tud venni! a táska az nem maradandó emlék! nem maradandó dolog!

de azert köszönöm nektek!

2012. máj. 16. 19:43
 5/10 A kérdező kommentje:
ti legalabb erettek vagytok ahoz hogy it lehessetek! nem ugy mint a kedves 1. válaszadó
2012. máj. 16. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy szív alakú párnát amire rá van írva, hogy love és nagyon örülök neki, nélküle alig tudok aludni és erről mindig eszembe jut :))
2012. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.) Ki szabta meg a keretet? Anyukád?!?!?!?

2.) Hagyd ott a fenébe és ő keressen magának korabelit, ne dedóst.

2012. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bekaphatod az 1. kommentelő faszát
2012. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki? Magadról beszélsz???
2012. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én szabtam a határt mert nincs több pénzem! tudjátok nem mindenkinek futja aranyláncra meg minden ilyenre...
2012. máj. 19. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!