Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan itt van barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan itt van barátnőm névnapja és nemtudom hogy mit vegyek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

én 19 ő 23 most leszunk 2 honaposak

max 10e ft a keret ajándékra

szerintem igazából nem az érték a lényeg és szerinte sem és nem is akarja hogy sokat költsek rá

teljesen tanacstalan vagyok... mindene van... ékszert nem lehet neki venni mert elhaggya,és más meg nemjut eszembe!

valami olyat akarok amire nem sok pasi de inkább férfi gondolna! valami olyat akarok amirol orok eleteben csak en fogok eszebe jutni! valami maradandót!

ötletek? előre is köszönöm a korrekt és rendes válaszokat



2012. máj. 16. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Fhu... Én is épp ajándék boltba voltam, és egy csomó mindent láttam. Olyan hű de nagy számot nem nagyon tudnék mondani, ami másnak tényleg nem jutna eszébe.. Én személyesen örülnék egy szép csokor virágnak, valami ritka rózsának, ami tényleg nem olyan gyakori, vagy egy nagyon romantikus vacsora, egy étteremben, esetleg parfüm, smink, vagy nem tudom.. De ami olyan szép, az mondom, mondjuk a rózsa és vacsora lenne. :)
2012. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ezt akarmilyen srác megtudja adni neki!!! ez múlandó! én olyat akarok amiről örök életében csakis én fogok eszébe jutni!
2012. máj. 16. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod van egy hatékony stratégia: vágott virágot veszel neki, és amikor elhervad, akkor veszel neki újra. Ez valami ilyen pszichológiai cucc, értékelni fogja. Csak névnapra... készíts valami kisméretű dolgot, ami valahogy kapcsolódik hozzá, és hozzá keress egy személyes idézetet. (pl. készíthetsz neki egy kisebb harangot, hozzá meg idézetnek:

Mintha a téli éj, a téli ég, a téli érc

volna harang

s nyelve a föld, a kovácsolt föld, a lengő nehéz.

S a szív a hang.) Egy ilyen elég egyedi tud lenni (bár a fent említett példa annyira nem), így akkor is emlékezni fog rá, ha elhagyja, vagy valami. Amire ügyelj: az idézet ne valami suttyó utolsó darab legyen, hanem egy kicsit komolyabb tartalmú (tehát ne a facebook összesből).


[Amúgy én a barátnőmnek névnapjára SSD-t vettem a notijába, arra tuti emlékezni fog. Azt se tudta hogy az mi, meg mire jó, de olyan arcot vágott, hogy megérte (utána elmentem vele cipőt venni).]

2012. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!