Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szurkol nekem? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szurkol nekem? :/

Figyelt kérdés

Felhívtam azt a srácot, akinek elmondtam, hogy tetszik, és járhatnánk. Erre azt mondta, hogy majd még meglátjuk stb. Meg is értettem. Tegnap felhívtam, és mondta, hogy hihetetlenül időzítek. Az ember azt hinné, hogy már sikerült összejönnöm valakivel, erre rá két napra felhívom, és megkérdezem, hogy hogy van? Pedig ő szurkolt/szurkol nekem. Mikor megkérdeztem, hogy ő ezen gondolkodik azt mondta, hogy nem mond erre inkább semmit, mert biztos, hogy lekiabálnám a fejét. Mondtam, hogy dehogyis. Majd azt mondta, hogy inkább hagyjuk, és felejtsem el..

Az lenne a kérdésem, hogy miért szurkol nekem, amikor elmondtam, hogy nekem ő kell... Nekem az a tippem, hogy nem fogta fel vagy komolytalannak tart... De ha komolytalannak gondolja a szándékaimat, akkor hogy mutathatnám meg neki, hogy komolyan gondolom? Előre is köszönöm a válaszokat.

/L



2012. máj. 14. 19:19
 1/5 ASOT ***** válasza:

ez ennyire nem bonyolult! :)


a hapsikád, nem meri megmondani, hogy nagyon szeret!


és ezért olyanokat mond h szurkol h találj valaki jót...titokban reméli h ő lesz majd az :)

2012. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hááát..

én mint srác mást mondanék.

Én azért szurkolnék, hogy találj valaki mást.

Ha egy lány már bevallja, hogy bejön neki a pasi, akkor nem illik azt figyelmen kívül hagyni, especially ha neki is tetszik.

Szóval szerintem nem akar téged és nem akar megbántani (jobban).

2012. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos külsőre nem jössz be neki. :(
2012. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudod az a legviccesebb, hogy ő amikor megismert, azt mondta, hogy jól nézek ki. Később pedig azt, hogy bejövök neki... És ezek után mondtam el neki. Bár, akkor biztos csak hülyített...
2012. máj. 16. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég gáz a csávó. Azt, hogy bejön, azt már nem szokta az ember mindenkinek mondogatni.
2012. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!