Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy osztályba járok és teljesen bele vagyok zúgva, de nem tudom, hogy tetszem-e neki. Nagyon jó barátok vagyunk, és néha úgy érzem, hogy, én ismerem a legjobban, de aztán tesz valami olyat, amitől teljesen elbizonytalanodom. Régebben volt, hogy "véletlenül megfogta a kezem, de ma már csak nagyon ritkán csinál bármi olyat, ami arra utalna, hogy tetszem neki. Mit csináljak?? :'(

2012. máj. 8. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! :D Néha a legegyszerűbb megoldás a legjobb. :) Mond el nekik, hogy már régóta tetszik neked, és kérdezd meg tőle, hogy mi lenne, ha megpróbálnátok... vagy valami ilyesmi... Ha visszautasít, még mindig maradhattok barátok, de legalább nem lesz benned ez a bizonytalanság... Ha meg igent, akkor minden tiszta happy! :D
2012. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nutellás palacsintát mert azt szeretem:D
2012. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívd el bulizni és smárold le :D

Nem vicc, az egyik volt barátnőmmel is így jöttünk össze. A fiú nem fog ellenkezni, és ha utána nem akarja a dolgot akkor is van mind2töknek egy szép emléke, és valószínűleg még jobb barátok lesztek. :)

(16/F vagyok)

2012. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!