Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az amivel szint ebiztos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amivel szint ebiztos a siker? Többi lenn!

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, és valahogyan szeretnék tenni az ügy érdekében. Mi az ami egy tizenéséves tini srácnál tuti nyerő? Nekem nagyon fontos lenne... :)

2012. máj. 5. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen nincs sajnos...
2012. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs tuti nyerő "trükk", de mindenképpen érzékeltesd vele, hogy tetszik neked.
2012. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Trükk? :D Ebbe a lányok elég jók nem?


Első trükk: úgy hívják mellek! Komolyan, a legtöbb lány ha tetszeni akar bárkinek, szerintem max felvesz egy kivágott felsőt, és várja a csodát. Mintha 10-ből kilenc orvos ezt ajánlaná, hogy "hódíts csöccsel"! Egyébként tényleg odavonzza a tekintetet, de ez se tuti siker.


Külsőddel felhívhatod magadra a figyelmet, de szerintem az a tuti, ha közbe jelzed is, hogy szívesen fogadnád a közeledését. Vagy úgy egyáltalán bárki emberi lény közeledését. Ne legyél zárkózott. Mosolyogj néha az illetőre, ha ismered, keresd a társaságát... nevess a viccein stb. Akár néha csak úgy poénból meg is érintheted. Simogasd meg a buksiját vagy tudomisén :D

Aztán persze panaszkodhatsz, hogy te milyen magányos vagy... de jó lenne egy pasi stb :D Vagy csak, hogy nincs programod. Esetleg őt is faggathatod bármiről. Nálam nyerő ha valakivel el tudok beszélgetni, és van egy kis humora :)


Ha van egy kis agya lejön majd neki mi a helyzet.

2012. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ne egy kivágott felsővel akard magadra vonzani a figyelmét. Akkor abba fog beleszeretni és nem beléd. (Saját véleményem szerint) fontosabb, hogy belül ki vagy, mint kívül. De persze sohasem hátrány (még nálam sem), ha egy csaj jól is néz ki.:)

A lényeg az, hogy ne csak a külsőd legyen az, ami megfogja őt.


Ezt tapasztalatból tudom. :) Sok jó csaj sóvárog utánam, de egyikben sem látom azt, amitől ő nekem jó volna igazán. Ja és szeretjük a nehezen elérhető (akiért megharcolsz) és szerény(ebb) lányokat. Most is egy ilyenre hajtok.


Amúgy hajrá, ha odakerülsz, az úgyis magától fog menni, és fontos a szemkontaktus.

2012. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!