Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? (bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

16 éves csaj vagyok és megismertem egy pasit.

A szokásos történet.. ; Januárba jött a sulinkba, eléggé nehezen nyílt meg mindenki felé (nem oszt.társ idősebb a srác.)

Nos, első percben nagyon utáltam, majd később, vagyis mostanra taljesen belehabarodtam... Úgy érzem, hogy én se vagyok közönbös számára (elég sokszor össze nézünk, én meg mind a kisangyal mosolygok..:D voltak olyan esetek, hogy mentünk a baràtnőmmel a folyosón és elmentünk előtte a barátnőm mondja ' A PEti hogy megnézett téged'... Én meg akit nem érdekel nem válaszoltam...nem igazán akarom hiresztelni...Van, hogy elmegy mellettem, köszöntem neki, ő tovább ment és a szeme sarkából visszanézett rám..Ja és mikor összefutunk, mindig dúdol valamit (pedig egyedül van) Ezelőtt is elkezdi ' ooo.sometimes meg, hogy blue sky' és hasonlók...:D

Azt hittem ezen nem lépünk túl, de nem is olyan rég egy pénteki napon, neki és nekem is lyukas óránk volt...A barátnőmmel a suli aulájában álltunk, erre ő jön le a lépcsőn és odajött beszélgetni...

A Facebook volt a téma..Hogy milyen hülyeség és, hogy mindenki ott ismerkedik stb. erre ő mondta, hogy ha ő akar valamit egy csajtól, odmegy és elmondja neki..Mind akit leforrásztak azt hittem elsüllyedek annyira zavarba jöttem... :)

És nem tudom mi van...Valahogy, ha a szemembe néz mindig olyan furcsát érzek...Mintha ő is vonzodna hozzám s ha rámnéz szikrázik még a levegő is és fülig ér a szàja :)) :D

Az a gáz, hogy igaz 16 vagyok, de többnek érzem magam, nem ragadtam le a hasonló korosztályú társaimnál, nem visítok, mint egy.majom, eszem is van, és nem akarom elhívni sehova..Hát igen a büszkeségem nagy hátrányom...Nem mintha nem merném, DE ha akar valamit nehogy már én hívjam randira....

A másik bukkanó, hogy van párja... :/ Lehet ezért sem akarok nagyon kezdeményezni pláne, ha szereti... De ha szereti miért csinálja ezekrt.?

Az pedig, hogy néha reggel egy csajjal jön suliba feletébb idegesít...Vagyis olyankor oda tudnék menni és felpofozni annyira féltékeny vagyok rá... Ezért (nem volt szép tőlem) kitaláltam, hogy egyik.reggel a legjobb fiúbarátommal kézen fogva megyek.be a suliba...Mit ad Isten ő jött velem szembe beengedett a suli bejárati ajtón első két zünetbe rám se nézett, nem is köszönt, majd megtört a jég...Harmadik szünetbe megint fülig ért a szája és elejtett egy Csáót is.... Ha beszélek vele, sokszor annyira leblokkolok, hogy köpni, nyelni nem tudok a válaszaim pedig ( igen nem aha oké jaj tényleg..)

Ma pedig az egyik barátnőmmel beszélgettünk erről, ő azt mondta szerinte vonzódik hozzám, De mivan ha mással is így viselkedik...? :(

Hát nem tudom...Én nagyon, de nagyon szeretem őt, de ha ő szereti a párját és engem nem akkor á nem tudom mi lesz/legyen.. Nem vagyok egy szépség...Nem járkálok miniszoknyába meg tűsarkúba suliba, mert tudom mi a különbség a diszkó meg a suli közt...

Nem tudom meddig fog ez a játszadozás tartani, mert ahogy már mondtam én nem fogok randit kérni.!! Ezenkívül ötlet.? Nagyon mrgköszönném. :) Esetleg, ha van hasonló story-tok szívesen olvasnám :)) Ja és mielőtt elfelejtem!! Szerintetek miért dudol folyton? :D

16/ L



2012. máj. 2. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hmmm... Hát, ha van barátnője, akkor teljesen felesleges elb@szni rá az időd. Főleg, hogy az ilyennek csak a "mellékbarátnő" kell, akit tud ...-ni.
2012. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát a társaságodban,azért megy oda hozzád...És szerintem azért is dúdol,hogy figyelj rá...Kezdeti lépés...Ebből bármi kisülhet..Ha szeretnéd privibe megy az msn címem és még tudok segíteni,tanácsokat adni,ha van valami kérdésed.
2012. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!