Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetnek e számomra negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek e számomra negatív hatásai a jövőre nézve?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, soha nem voltam szerelmi kapcsolatban nővel, még csak barátiban sem. Ha a testiséget nézzük még nem érintettem lányt, szóval a csókig sem jutottam el soha. De ezektől függetlenül boldog vagyok úgy ahogy az ilyen tapasztalatok nélkül is, értsétek: soha nem bántam meg azt hogy kimaradtak ezek a dolgok az életemből. Viszont van egy lány még általános iskolából (úgy 2. osztály óta) akit azóta sem tudok elfelejteni, sokszor álmodok is róla (persze nem minden este, de ahhoz sokszor hogy mindig felszakítson bennem valamit), és ilyenkor az említett lány kissé hűvös személyiséggel jelenik meg (alapvetően egy független vagy lelkileg túl gyorsan felnőtt nő szerepét játssza) bár mostanában pont az ellenkezőjét tapasztaltam, volt egy rövid álmom ahol borús időben egy pusztán utazó buszon öleltem őt és éreztem azt a kislányos rajongást amiért akkoriban nagyon szerettem. (Amúgy egy városban élünk most is, pár hónapja volt is alkalmam szemügyre vennem őt)

Előre is bocs ha túl részletes vagyok, nem várok senkitől sem álomfejtést, (akkor nem ebbe a kategóriába küldtem volna a kérdést) de sokat gondolkodok azon hogy nem hagyott-e "túl sok" nyomot bennem és nem miatta vagyok az az ember aki. Bár ennek lehet sokkal több lenne a pozitív oldala: sokan mondják hogy "túlzottan nagy a csend bennem" (nem beszélek sokat és szinte lehetetlen felidegesíteni).



2012. ápr. 25. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran látod élőben ezt a lányt?Ha gyakran,akkor valahogy kezdeményezz nála.
2012. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez sajnos lehetetlen, csak a véletlen döntheti el mikor találkozunk.
2012. ápr. 25. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:

mi foghatott meg benne 7 évesen? nem értem... valamit biztosan hiányolsz a nőkből, akiket ismersz, ami benne megvolt. vele milyen volt a kapcsolatod? talán ha kicsit mesélsz róla, jobban tudok segíteni...

ja meg azt se írtad le, h most milyen viszonyban vagytok. legalább tartjátok a kapcsolatot, vagy csak néha látod az utcán?

2012. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ameddig ismertem mindig megfogott benne valami. Szóval ez több némi gyereki rajongásnál ha erre gondolsz. Mellesleg csak úgy mondom, hogy a nőket a teljes lényük miatt szokásom értékelni, és nem egy bizonyos tulajdonságukat tartom szem előtt. Hát a kapcsolatom nem éppen közeli sem pedig ellenséges, bár volt egy időszak, amikor el tudtam szórakoztatni, legalábbis meg tudtam nevettetni. De magam sem tudom miért szakadt ez meg. A suliban sokszor voltak olyanok, akik cikizték, később elég sokat változott a stílusa öltözetben és jellemében is, így visszaemlékezve úgy viszonyult az osztályhoz (egy-két ember kivételével) mint egy haragját visszafojtó porhüvely. Sajnos volt párszor hogy bizonyos véletlenek folytán fájdalmat okoztam neki, pedig mindig mások húzták az idegemet (példa: volt hogy csak annyit tetem hogy ellöktem magamtól az illetőt, hogy menjen a fenébe, de a lánynak pont e fazon mögött kellett állnia, és fizikailag ő sérült meg). Na ettől kezdve lettem visszafogott túlságosan is és a sok alázat engem is legyengített. 13 évesen (hetedikben) elmentem a suliból azóta sem tudom mi van vele, de amikor pár hónapja megint láttam újra éreztette velem hogy valami nincs rendben vele, annak ellenére hogy a látványa (szépsége)miatti meglepődöttségem okán egy pillanatig megborzongtam.

A mai napig csak arra vágyok, hogy szerethessem, nem pedig hogy ő szeressen, habár kezdem azt hinni, hogy ez a lelkiismeretem miatt van, mintha azt súgná, hogy tartozom neki.

Nem igazán tudok leírni többet, arról meg végképp fogalmam sincs, hogy érthető e nektek és képesek vagytok egyáltalán időt szakítani ilyen fajta kérdésre, ami nem nagyon jellemzi ezt a weboldal-t.

2012. ápr. 25. 19:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Még valami: ahogy a kérdésem is mutatja, nem a múlton akarok rágódni, és csak az érdekel most, hogy képes leszek e valaha rendes kapcsolatot ápolni egy nővel, mely téma iránti tapasztalatim meglehetősen üresek. Az önbizalmammal nincs gond (a külsőleg az észrevételeim szerint sokaknak tetszek, és van annyi bátorság bennem, hogy testileg is védelmezzem a társamat, lehet akármilyen pankrátor a szembelévő). Az viszont nagyon zavar, ha belegondolok, hogy mennyire lenne boldog mellettem a leendő kedvesem.
2012. ápr. 25. 20:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon is érthető. Ugyanis ismerős a helyzet. A kérdésedből is, meg az utolsó kommentedből eléggé magamra ismertem. De eltér pár részlet, szóval nem én vagyok, akiről írsz.


Viszont a jellemzés tényleg teljesen passzol rám, amit leírtál a lányról, úgyhogy leírom, én miért nem feltétlen akarok kapcsolatot azzal a fiúval, aki akkor az osztálytársam volt. Nagyon sok rossz emlékem van abból az időszakból és nagyon sok ember bántott, sokat szégyelltem magam abban az időben, szóval kicsit sem pozitív időszakként maradt meg bennem. És az az igazság, h kb mindenki, akit akkor ismertem, akinek köze volt az egészhez, még ha csak annyi is, hogy az osztálytársam volt, hiába nem tett ellenem semmit, sőt barátom volt, szóval mindegyikükhöz kb ugyanúgy viszonyulok: amikor néha meglátom egyiket-másikat a városban, kicsit az arcom megmerevedik és összeszorul a gyomrom. Hiszen ők ismertek akkor, úgy hiszik, olyan vagyok, mint akkor. És elég sok rossz ért miattuk is, szóval eleve negatívan állok hozzájuk. Nem tudom leírni az érzést, de elég rossz még mindig. A másik érzés: bennem van az a hatalmas bizonyítási vágy, azt akarom, hogy lássák, hogy más vagyok, jobb vagyok, mint ők, okosabb, szebb, sikeresebb, függetlenebb, többet érek mint ők. Ezt akarom, hogy lássák. Ettől függetlenül van egy fiú, akivel akkoriban nagyon jóban voltunk, mondhatom azt is, h igazi barátok voltunk, nagyon sok időt töltöttünk együtt, és abból az időszakból ő az egyetlen, akivel pozitív emlékem is van. De. Ő is arra az időszakra emlékeztet. Hiába értelmes srác, hiába látom, hogy tök jó pasi lett belőle és láthatóan tetszem neki, kicsit rossz érzés fog el az ő irányába is és tudom, hogy bármennyire bejönne és passzolna hozzám, nem tudnék vele komolyabbat elképzelni.


Szerintem ezt neked is el kell fogadnod. A lány nem akar emlékezni a múltra, és bár lehet, hogy tudja, hogy tetszik neked, nem fog lépni feléd, mert valószínűleg hozzám hasonlóan őt is szorongás fogja el, mikor bárkire rágondol abból a társaságból, adott esetben rád. Sajnálom, hogy nem segíthettem.

2012. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy mennyire rá emlékeztettél ezzel az írásoddal... A bizonyítási vágy nagyon sokat megmagyaráz az illetőről, akiről meséltem, de jól megráztam volna a kobakját, ha azt mondaná, hogy nem tartja magát szépnek vagy okosnak. Szinte minden embert beszoktam tudni sorolni egy adott csoportba (nem fontossági sorrend, vagy ilyesmi: csak arról van szó, hogy míg a legtöbb embernek megtudod találni a mását, addig ezt a lány minden tulajdonságában egyedi volt (és mindenét szerettem úgy ahogy volt) és ha magam elé képzelem, akkor egy tekintélyt parancsoló nő képében tárul szemeim elé.

Jó érzés ezt így leírni valakinek, amúgy meg nem hiszem, hogy el fogom valaha is felejteni őt. Csak ezt remélem, hogy aki a lehető legközelebb kerül hozzá az megad neki minden boldogságot, mert az ellenkezőjéért ölni is képes lennék.

2012. ápr. 25. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Igazából minden ember egyedi. Lehet, hogy vannak hasonlók, meg akiknek rengetek tulajdonságuk megegyezik, de szerintem mindenkiben van valami különleges. Na jó, a többségében.


Ha jól értem, valójában arra vagy kíváncsi, h tudsz-e majd kapcsolatot építeni egy nővel. Nem is értem, ez miért kérdés. Attól, hogy nem vagy tele tapasztalatokkal, ugyanúgy beletanulhatsz, mint más is. Mindenki tapasztalatlanul kezdte, van, aki előbb, van, aki később szerzett párt magának. Ha nem parázol folyton azon, h mit csinálsz rosszul, meg h biztosan hülyének néz, mert nem tudod, mit mondj/csinálj, akkor nem hiszem, h gond lesz. E miatt ne aggódj. Azt viszont nem értem, miért kételkedsz abban, h boldoggá tehetsz-e valakit. Amennyi lejött az írásodból, értelmes, normális pasi lehetsz. Szóval?

2012. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazából próbálok rájönni mit tervez velem a sors. Az a gond, hogy sokszor előre látok vagy érzek dolgokat, sokszor képes vagyok egy álomban megpillantani a jövőbeli énemet, aki gyűlölettel viseltetik irántam, és olykor érződik bennem, hogy nem tudok sokáig megmaradni az általam gyűlölt szülővárosomban.

Szóval egy részem elképesztő sokat akar a világtól, míg a másik próbálna megállapodni. Egyszerre félek eldobni a múltat, és tartok a saját jövőmtől (csomó könyvet kell bújnom azért hogy olyan legyek aki nem akarok lenni), és bizonyossá vált számomra, hogy 1-2 éven belül el fogom húzni a csíkot arról a helyről, ami 20 évnyi űrt töltött be az életemben.

Szeretnék olyan normális ember lenni, aki kötődést érez a családjához és mindent megtesz, hogy megvédje azt, de én egyedül csak egy lány miatt vagyok hajlandó feláldozni mindent, szóval hacsak valaki kupán nem vág kiötölje az emlékeimből, addig nem lesz olyan ember akiért ennyi alázatot lennék képes tanúsítani.

Amúgy meg nem vagyok az a vadember fajta, akit olyan sokan tisztelnek (konkrétan akiknek a fenekét nyalják...) eddig csak azok tudtak egyenrangúan kezelni akik hasonló életmódot folytattak mint én, hát ebből én csak négy embert ismerek (kettőt általánosból, kettőt gimiből), és én sem vagyok hajlandó behódolni másoknak.

2012. ápr. 26. 10:59
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocs a sok részletért, a későbbiekben majd tartózkodom a hosszú írásoktól. Megmondom röviden összefoglalva mi lehet a gondom: csak azt lehet szeretni aki akarja hogy szeresd, de ha van is olyan aki akarja hogy szeressem akkor én nem lennék képes azt megadni neki. Ez minden.
2012. ápr. 26. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!