Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha 11-13 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 11-13 eves csajoknak már 5-7 pasijuk volt?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnomnek mar ennyi pasija volt.11 eves koraban jart egy 17 eves fiuval...most egy oszt.tarsaval jar.ez normalis vagy egessegtelen?mi lesz ilyen csajokbol,hova fognak jutni nagyobb korukba??ti hany evesen kezdtetek jarni??

2012. ápr. 7. 23:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Manapság sajnos ez a divat, azzal menőzni, hogy "Jaj, már ennyi meg ennyi volt nekem, neked meg még egy se." Ettől tartják magukat nagynak, pedig pont ettől alacsonyodnak le. Na, mindegy. És mindjárt betöltöm a 18-at, de még egy sem volt, és teszek rá, amikor ezzel piszkálnak, én örülök ennek, és jó ideig még nem is akarok.
2012. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
12 évesen már vagy 3-4 barátnőm volt, nagyon rossz gyerek voltam már általános iskolában is. Gimiben ittam, cigiztem néha drogoztam is, minden hétvégén a sáros földig leittam magam és rengeteg lányt meghúztam. Most 22 éves vagyok, egyetemre járok, mellette dolgozok és 4 éve párkapcsolatban élek. Ugyanott tartok mint azok akik mélyen elítéltek az akkori életem miatt és inkább egész középiskolás éveik alatt a magamfajtát szidták, annyi különbséggel, hogy én nem akartam megfelelni senkinek és kiélhettem magam egy életre minden téren. Szóval nem feltétlen lesz sarki kurv@ belőlük, hisz én sem lettem segélyből élő naplopó. Amíg nem lesz terhes 14 évesen és nem megy a tanulás rovására ez az egész, addig felőlem 20 pasija is lehet 12 évesen.
2012. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, csakhogy te egy életre r*ngyó maradsz, ők meg nem.
2012. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sokan nem fognak egyet érteni velem, és hülyén hangozhat. De ahogy öregszem, egyre inkább kezd megváltozni a gondolkodásom.


Régebben én is ítéltem el embereket, hogy mit csinálnak, hogyan viselkednek.

De így a korral egyre jobban kezdek arra rájönni, hogy valaki azért csinál valamit rendszeresen mert az neki úgy jó. Ő ezt szereti. Mi se szeretjük, ha valaki megmondja nekünk milyenek legyünk, hát akkor én sem fogom megmondani hogy ő hogyan viselkedjen. Nem fogok megjegyzéseket tenni rá, nem fogom kifogásolni. Hogy miért? Azért mert előbb utóbb vagy változtat vagy nem. Ha ő kicsit szabadabb vérű, hát legyen, nem fogom megszabni neki, hogy mit tegyen és mit ne, ezt egyedül a szülők tehetik meg.


Ha ők így nevelik a gyermeküket, kicsit szabadabban, akkor így nevelik.


A lényege amit mondani akarok, hogy sok idő belátni, hogy a másikat úgy kell elfogadni, amilyen. Ha a barátod akkor segítesz neki, megvéded, de nem próbálod megváltoztatni.

Nekem is sokszor volt olyan, hogy "ellenszenvet" váltott ki nálam pár barátom a viselkedésével. Nem tetszett ahogy csináltak dolgokat. De aztán elfogadtam, ha ő úgy viselkedik, rendezi a dolgait, akkor rendezze úgy, nem az én problémám. Azaz nem fogok rajta idegeskedni. Nem törekszem a saját igényeimhez igazítani, megváltoztatni a barátaimat. Csak dühösebb leszek és egy idő után el kezdek majd távolodni. Távolodni pedig csak akkor szabad,kell ha rád nézve sértőn, kellemetlenül viselkedik, csak akkor kell szólni, tenni valamit.


Remélem lehet kicsit érteni mit akarok mondani. Nem szabad megítélned a barátaidat, majd ők megítélik magukat és változtatnak a viselkedésükön.

2012. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom 11-12 hónaposan kezdtem el járni. Egyébként ez is olyan, hogy ha csókolóztál az oviba, menő vagy, ha meg nem akkor csíra. Szóval ki hiszi azt el, hogy 17 éves fiúval volt együtt. Vagy, hogy egyáltalán volt már 5-7 pasija. Láttad mindet?
2012. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
63%

13. te biztos kellemesen tanulással és sakkorzással töltöd az idődet, de ne nézd le azokat akik fiatalabb korukban buliztak és nőket b@asztak mert ők talán még emberibbek mint te .

Amúgy meg milyen jogon ringyózol le másokat .

Attól hogy a te , már bocs ,de ki kell mondanom ,édesanyád a Sarkadi útra járt dolgozni attól nem kell mindenkit ócsárolni.

2012. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Nem ,szerintem nem normális az ilyen de hagyjátok hagy élje úgy az életét ahogy neki tetszik.

És a 100 pasija lesz ?

Ki nem sz@rja le .

Nem dől össze a világ ,mármint ,ha használ kotont.

2012. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom 11-12 hónaposan kezdtem el járni. Egyébként ez is olyan, hogy ha csókolóztál az oviba, menő vagy, ha meg nem akkor csíra. Szóval ki hiszi azt el, hogy 17 éves fiúval volt együtt. Vagy, hogy egyáltalán volt már 5-7 pasija. Láttad mindet?

Igen bemutatta oket nekem,a 17 évessel akkor ismerkedett meg amikor egy szoban voltunk a baratnommel es a fiu kezdte neki csapni a szelet,es aztán meg aznap este kezdtek járni.

2012. ápr. 10. 10:30
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pasijuk volt, abnormális. Ha ennyi fiújuk volt, talán normális...
máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!