Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit néz ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit néz ez a lány?

Figyelt kérdés

Már elég gyakran észrevettem hogy néz, de nem tudom mit. Sokszor inkább úgy csinálok, mintha olvasnék valamit, mert nem tudom mit néz. A minap is úgy rám nézett, olyan sejtelmesen, vagy nem is tudom, na nem tudom elmondani.

Nem jövök be neki állítólag, így fingom nincs mit nézhet.



2012. ápr. 7. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy azt nézi hogy nem tudsz fingani pedig akarsz.
2012. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"állítólag" bejössz neki
2012. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát téged ember, TÉGED!!! Állítólag nem jössz be neki, pff...
2012. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TomiKing28 ***** válasza:
A plafont bmeg:D
2012. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. most szakadok a röhögéstől:DDD

am hol néz? honnan ismered?

2012. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A lányok sokkal többet "nézelődnek" csak náluk nem olyan feltűnő,mert tudják,hogy hogy ne evgye észre vki.Hát ez a lány vagy azt akarja,hogy figyelj fel rá,vagy piszkoul tetszel neki. Ha neked is bejön akkor nézz vissza "sejtelmesen" mert azt nagyon szeretjük,és közben mosolyogj egy kedveset,majd szólítsd meg.Nem fog elmaradni a várt eredmény ;)
2012. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, mert állítólag nem jövök be neki. Viszont azt már észrevettem, h elég sokszor nézett már.

Én meg inkább már másfelé nézek, mert zavar h néz, mert nem tudom mit néz rajtam, ha nem jövök be neki...

2012. ápr. 10. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele ha zavar de szerintem bejössz neki
2012. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!