Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de nem szabadna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem szabadna?

Figyelt kérdés
Most tudatosult bennem,h beleszerettem egy lányba,akit már hónapok óta ismerek, eddig is nagyon szerettem,de észre se vettem,h belé szerettem, csak most tudatosult,h már hónapok óta tart ez. Szerintem ő is kedvel,bár nem tudom,talán csak mint egy havert, néha direkt szívat, máskor meg kenyérre lehet kenni,nem tudom,mi van vele. Szerintem ő nem azt érzi amit én,bár fene tudja. Mindenesetre én azt szeretném,ha jól érezné magát,és nem akarom,h negatív személyként gondoljon rám. Nem tudom,mit tehetnék most, valljam be neki? Vagy azzal csak megijeszteném? Igazándiból én szívesen együtt lennék vele, de ha nem akarja,akkor meg békén hagynám, de azt semmiképp nem akarom,h megutáljon, vagy h bűntudata legyen miattam. Mit javasoltok,mit tegyek? Mit kezdjek ezzel az érzéssel,h mindenkinek a legjobb legyen?

2012. ápr. 6. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, óvatosan célozgass a dologra.
2012. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pontosan ezt mondanám a helyedben: örülnék, ha több lenne köztünk, de ha ő nem akarja, nekem a barátság is megfelel...
2012. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!