Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem de nem szabadna. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem szabadna. Mit csináljak? Történetem lenn.

Figyelt kérdés

Én Roma lány vagyok.Ő Magyar fiú!

Mikor megismertük egymást azonnal megtetszettünk egymásnak! Sokat ismerkedtünk és egyszer már majdnem össze is jöttünk! de sajnos nem járhatunk mert a szülei nem szeretik a romákat .. főleg a keresztapja!Érzem hogy még mindig tetszem neki .. és én pedig nagyon szeretem őt! azóta eltelt már 7hónap .. nem is beszélgetünk! De látom hogy mindig engem néz..annyira rossz érzés! :(

Mit csináljak? elfelejteni sem tudom .. és érzem hogy ő is érez irántam valamit! mit csináljak?

/ Kérlek Rasszisták ne legyetek kegyettlenek / :(

normális válaszokat szeretnék kérni!


2010. júl. 2. 19:05
1 2 3
 1/25 d,jpt L ***** válasza:

Én egyszer szerelmes voltam egy mézesbödönbe. De nem lehettünk egymáséi, mert a szülei nem szerették az embereket.


Okulj a példámon. Keress magadnak romát.

2010. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szia el kell felejtened tudom nehéz de elfogod

Én nemnagyon barátkoznék roma lányokkal

Nemkell a szüleimnek mondania...

nem sértésként

2010. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Miért keressek magamnak romát? ne haragudj de ez nem válasz a kérdésemre! én is ember vagyok és a magyarok semmivel sem külömbek mint én!
2010. júl. 2. 19:11
 4/25 anonim ***** válasza:

szia!ha te is tetszel neki meg ő is neked akkor beszélj vele újra! nem lehet megtiltani hogy járjatok! ha jobban megismerne Téged a családja lehet hogy megbékélnek a helyzettel

sok sikert!!!:)

2010. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Előszőr is szerintem a fiúval kéne beszélned erről.

Beszéld meg vele,hogy ha ő is akarja,akkor sz@rjátok le a családja véleményét és kezdjétek újra a kapcsolatotokat. Elvégre nem is ismernek téged.Így nem lehet senkit sem elítélni,hogy nem is ismerik!

A fiú meg kapjon észhez,ha szeret téged és fontos vagy neki,akkor ne érdekelje a családja véleménye az a fontos,hogy Neki jó legyen!Ezt mond meg neki nyugodtan.

2010. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

sajnos nincs mit tenni igazán, ha a szülei nem kedvelik a romákat, de ha szeretitek egymást, akkor nem fognak titeket érdekelni a szülők. amúgy hány évesek vagytok? :D

az írásmódodból szerintem egy normális, értelmes lány vagy, talán ha bemutatkoznál a szüleinek, és látnák, hogy nincs semmi baj veled, akkor változtatnának az álláspontjukon.

sok sikert!;)

15/L

2010. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

miért nem barátkoznál roma lányokkal?

Nem értem sajnos ezt a választ sem :(

és megpróbáltam már feledni ne nagyon nehéz :(

2010. júl. 2. 19:13
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmiséget :) 19:12

és az előtte szóló ^^

hát nem tudom .. sajnos félek már beszélni vele :(

már régen beszélgettünk :(

2010. júl. 2. 19:14
 9/25 A kérdező kommentje:
Egyépként én 16 éves vagyok! ő pedig 17 :]
2010. júl. 2. 19:15
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Beszéld meg a fiúval.

Kérd meg ,hogy találkozzatok a szüleivel, és mutatkozz be nekik,bizonyítsd be,hogy nem vagy olyan mint a legtöbb roma(Bocsi:S). Mert ahogy én is olvasom értelmes lány lehetsz!

Nem szabad elsőre ítélni sose. MIndenféleképp beszélj a sráccal! Ne add fel soha!

2010. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!