Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem de nem szabadna. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem szabadna. Mit csináljak? Történetem lenn.

Figyelt kérdés

Én Roma lány vagyok.Ő Magyar fiú!

Mikor megismertük egymást azonnal megtetszettünk egymásnak! Sokat ismerkedtünk és egyszer már majdnem össze is jöttünk! de sajnos nem járhatunk mert a szülei nem szeretik a romákat .. főleg a keresztapja!Érzem hogy még mindig tetszem neki .. és én pedig nagyon szeretem őt! azóta eltelt már 7hónap .. nem is beszélgetünk! De látom hogy mindig engem néz..annyira rossz érzés! :(

Mit csináljak? elfelejteni sem tudom .. és érzem hogy ő is érez irántam valamit! mit csináljak?

/ Kérlek Rasszisták ne legyetek kegyettlenek / :(

normális válaszokat szeretnék kérni!


2010. júl. 2. 19:05
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
19:14 nem mondtam hogy csak a pozitiv válaszokat fogadom el .. de ezt nem értem hogy nekem miért kellene csak Roma fiúkkal járnom? Nem akarok roma fiúkkal járni .. olyannal akarok akit szeretek!
2010. júl. 2. 19:17
 12/25 A kérdező kommentje:

19:16 köszönöm :)

Ráveszem magam hogy beszéljek vele csak nagyon félek.. és ha elutasít? akkor nagyon fogok szenvedni .. :(

2010. júl. 2. 19:19
 13/25 anonim ***** válasza:

Azért nembarátkoznék rom lányokkal mert hogy őszintén megmondjam utálom a romákat

de tudom vannak kivételek

csak nemakarok velük komolyabb kapcsolatot max barátok lehetnének

2010. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

oké..értem :)

te dolgod :)

2010. júl. 2. 19:22
 15/25 anonim ***** válasza:
hidd el szenvedni nem fogsz. jobban biztosan nem mint most. inkább próbáld meg, legfeljebb nem jön össze és keresel tovább.
2010. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha elutasít,akkor hagyd a francba.Akkor biztosan jobbat érdemelsz,mint az a srác.Tudod mindenki irányítható,na de ennyire?Ha én összejönnék mondjuk egy néger vagy akár egy japán pasival és a családom ellenezné,annak ellenére hogy mondjuk normális lenne a pasi,engem biztosan nem érdekelne mit mondana...Dehát senki sem egyforma!

Előszőr is nyisd fel a szemét,hogy nem kell mindig mások véleményére adni!Neki is van saját gondolkodása,és akarata,ne hagyja magát befolyásolni! Az a fontos ,hogy Számára mi a jó és a leglényegesebb, nem a családja véleménye számít(ebben az esetben)!

Ha elutasít akkor annak így kellett lennie,ennyire gyerekes nem lehet senki már bocs.Találkozzatok a szüleivel beszéljétek meg,hogy együtt ebédeltek vagy ilyesmi,és beszélgessetek és meglátod,hogy a szülei másképp fognak vélekedni rólad!

2010. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

köszi =)

Hát ebben minden így szép ahogy írtad :]

Csak egy a baj: hogy a srác amikor elmondta nekem a dolgot.. vagyis hogy nem lehetünk együtt! Akkor azt mondta hogy " sajnos nem tehet ellene .. ki is tiltanák a családból .. és minden más lenne ha már legalább 18 éves lenne mert akkor már ő dönthetne az életéről " :(

Jajj annyira rossz ez így már nem sokáig bírom ..

2010. júl. 2. 19:27
 18/25 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Jó ez a cikk! Csak az a külömbség hogy én is tanulok és ő is.. egy év választ el minket! És énnis szeretnék tanulni és őis! A családom pedig ugyanolyan mint az övé .. sőőt az anyukám és az apukám szépen élnek .. viszont az övé elváltak és az anyja elhagyta! =(

Szóval ennyit mondanák a cikkről :)

2010. júl. 2. 19:52
 20/25 anonim ***** válasza:
szerintem is jó ötlet, hogy beszélj a szüleivel, és bizonyítsd be hogy te más vagy, mondjuk ehhez előbb az kell hogy a fiú kiálljon érted, és pl elhívjon magukhoz, de ha szeret úgyse hallgat a szüleire, ha meg hallgat rájuk, úgyse kellenél neki, vagy ha ösze is jönnétek mindig ott lenne ez is a háttérben..
2010. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!