Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legszörnyűbb helyzet. Ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boob9 kérdése:

A legszörnyűbb helyzet. Ebből hogy lehet jól kijönni?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon fiús lány vagyok.. ami azt jelenti,már majdnem fiú..csak persze genetikailag nem.Járok egy lánnyal,már nagyon régóta ( Ő hetero..és azért jár velem mert fius vagyok,és a fiút látja bennem.. stb...)

Egyik nap hagyott egy levelet az anyukájának,amiben leírta neki hogy mi járunk.Tudniillik hogy az anyja tanár abban a suliban ahova járunk.:')Nagyon kiakadt... és nem tudom milesz hogy tudunk így majd találkozni.. kérlek segítsetek



2012. ápr. 4. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez baromság. Egy hetero lány nem jár egy másik lánnyal, legyen az bármennyire fiús. Én mint hetero férfi se járnék Justin Bieberrel csak azért, mert úgy néz ki mint egy lány.
2012. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
megbuksz mindenből
2012. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a lány nem hetero, ha vonzódik hozzád/szerelmes beléd.


Melleid vannak, puncid van... ez aztán a férfiasság! Annyira nem lehetsz fiús, hogy egy hetero lány ezért járjon veled... Az lehet, hogy biszexuális.


Hát talán meg tudja beszélni az anyukájával a dolgot. Talán el tudja fogadni hogy a lánya egy lányt szeret. De ehhez lehet hogy kell neki egy kis idő, addig ne sok jóra számítsatok.


(Miért, eddig hogy találkoztatok? Gondolom az anyukája eddig sem tudott róla, ha most mondta el neki...)


Amúgy hány évesek vagytok, és nemi kapcsolat is van köztetek?

2012. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

erről ez a film jut eszembe: [link]


de te most fiúnak is hiszed magad (nemi identitászavar) vagy csak szimplán lányokhoz vonzodsz?

2012. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!