Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A "Szeretlek" szón veszekedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Szeretlek" szón veszekedni?

Figyelt kérdés
Párommal többször vita lett abból, hogy én nem mondom azt neki szeretem. Ellentétben vele, aki már 3 hét után mondta nekem, azóta több vita kerekedett ebből, hogy Én nem is szeretem, ha pedig igen miért nem mondom ezt neki?! Kezdem megszeretni, sőt már már úgy is érzem, hogy szeretem aztán bumm, jön ebből egy vita, így még inkább nem jön a számra, s ha mondanám már lehet ő sem hinné el. Miért nem elég az, hogy jól megvagyunk? Muszáj ezért piszkálni a másikat? Lehet hogy érzelmileg kicsit szürke vagyok, de attól még szerethetem... a családomban sem mondta ezt nagyon senki a másiknak, így nőttem fel...

2012. ápr. 2. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
+ a leg első is..:D
2012. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
törődik helyett történik*
2012. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ezek megvannak nálam, egyébként meg nő vagyok :) Nem tudom mi az amit még várna tőlem, a szón kívül.
2012. ápr. 2. 21:31
 14/19 anonim ***** válasza:
jah:D...akkor is ugyan ezek,csak ne akarjon melletted nő lenni..:D....ez az ember teljesen önbizalom hiányos...kell neki a bíztatás...és lehet hogy ő ettől a szótól nyugodna meg...és neki ez lenne a visszaigazolás...én csak azokkal vagyok akiket szeretek...igy bármikor kimondanám...,de te tudod..
2012. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem mindenki lesz szerelmes 1-2 hét után, nekem a szerelem nem csak külső, hanem belső, ahhoz pedig meg kell ismernem a máikat ami ennél azért több idő...
2012. ápr. 2. 22:04
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
pontosan! nem tom miért várja el hogy csak mert ö már szerelmes, te is az legyél rövid idön belül. ha sokat hisztizik hagyd ott.én világosan megmondtam mindenkinek hogy ha nem érti meg hogy nem ez a szeretet kimutatása és ezen fog hisztizni meg elvárni akkor elég hamar kiábrándulok belöle oszt viszlát...ha meg már nem vagytok tinik akkor nem tom.....fura egy pasi...
2012. ápr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

sosem ertettem, hogy szerethet bele egy ferfi egy nobe egy het alatt. Szerintem ez lehetetlen. Azert ehhez tobb kell. Nalam hetekbe is beletellik. Es amikor aztan mondatni akarjak velem, bepipulok. Egy het utan azt mondja szeret. Ennek a jelentese pasik 99%-anal "de megdugnalak, mert bejon a fizikumod." Ennyi.

Es amikor meg is kerdezi, szeretsz? akkor erzem csak kulonosen elcsepeltnek ezt a szot.

Lassan patikaban is kapni lehet majd, vagy a sarki boltban, annyira semmitmondova valt.

35 eves no

2012. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
teljesen változó
2012. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálunk vegyes. Ahogy jön. Mondjuk, hogy szeretlek, de ki is mutatjuk.
máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!