Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A "Szeretlek" szón veszekedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Szeretlek" szón veszekedni?

Figyelt kérdés
Párommal többször vita lett abból, hogy én nem mondom azt neki szeretem. Ellentétben vele, aki már 3 hét után mondta nekem, azóta több vita kerekedett ebből, hogy Én nem is szeretem, ha pedig igen miért nem mondom ezt neki?! Kezdem megszeretni, sőt már már úgy is érzem, hogy szeretem aztán bumm, jön ebből egy vita, így még inkább nem jön a számra, s ha mondanám már lehet ő sem hinné el. Miért nem elég az, hogy jól megvagyunk? Muszáj ezért piszkálni a másikat? Lehet hogy érzelmileg kicsit szürke vagyok, de attól még szerethetem... a családomban sem mondta ezt nagyon senki a másiknak, így nőttem fel...

2012. ápr. 2. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
...én is így nőttem fel...nem igen halottam a családból hogy valaki úgy búcsúzik el a másiktól vagy mondj neki hogy szeretlek...szerintem ezt nem hangoztatni kell,hanem éreztetni másikkal hogy fontos neked és szereted...bár tény és való,hogy mindenkinek jól esik ha mondják neki hogy szeretik,bár érezni jobb..de együtt a 2 az a teljesen egész...ki-így ki úgy....
2012. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond ha nem gondolod még komolyan. Túl elcsépelt lesz és elveszti az igazi jelentését, ha ok nélkül használják.
2012. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

én is ki nem állhatom ha a szeretlekkel bombáznak...és kinos is mert akkor jo ha öszintén jön az hogy "én is" de olyan elcsépelt mikor ö mondja és válaszolnod kell rá. ha meg nem mondasz semmit akkor hülyén jösz ki.

nekem az számit hogy érezzem hogy szeret. hogy lássam rajta. az össze pasimat leoltottam hogy hagyjuk már a nyáladzást irritál...jaaaj csak felhivtalak, h halljam a hangod, meg igy szeretlek ugy szeretlek...blah....utálom ha egy pasi lesüllyed nyálgépbe.

2012. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mikor nem nyaggat ezzel, nem kérdezgeti akkor jobban érzem hogy szeretem, mikor nekem kell babusgatni, mikor nekem kell jobban puszilgatni, ölelgetni, úgymond "kivívni" a szeretetét, mint mikor csak úgy az ölembe hullik 3 hét után, és utána számon vagyok kérve, hogy nekem miért nem jön? Ez gáz?
2012. ápr. 2. 21:12
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem. tinik vagytok? mert ez tipikus tini dolog hogy ez egy szabály hogy szeretlekezni kell meg egész nap smárolni és szexelni. söt a szexnek is marha gyengédnek és romantikusnak kell lennie mert ez van megirva holott a legtöbb nö a vad kefélést szereti....

te csinálod jol, a pasid meg szabályok szerint él és görcsös.

2012. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
igen ez elég gáz....de valamilyen okból érthető....ha nem adsz jelet neki ,meg joformán semmi visszajelzést....mit gondoljon????legalább mutasd ki ha már mondani nem mondod..
2012. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Áhhh, rég volt már a tinikor az életembe, neki meg aztán pláne elmúlt úgy 13 éve :) Én nem szeretek ennyire görcsös lenni, történnek a dolgok úszok az árral, jól érzem magam vele, sokat együtt vagyunk, nevetünk, meg minden mást amit kell, és ha jön az hogy szeretem akkor jön. Ő meg... csak ezt a "miért nem mondod, nem is szeretsz, pedig én igen"-t fújja...
2012. ápr. 2. 21:17
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves ma 21:16!

Milyen jelekre is gondolsz tulajdonképpen? Mert azt nem tudhatod, hogy nem mutatom ki... Bár ez is egyén függő, ki mitől várja azt hogy ez éreztetve van. Kíváncsi lennék neked, miből jön le ha nem hallod de érzed, miből?

2012. ápr. 2. 21:20
 9/19 anonim ***** válasza:
...ennek jönnie kell..odaadó vagy,figyelmes,védelmező,érdekel amiről beszél,amit mond ami vele törődik,az érdeklődés nagyon fontos...nem ám valamit mond,cseszel rá elmegy a füled mellet ....ő ezeket látni fogja és érezni...éreznie kell hogy melletted NŐ tud lenni...és sokszor azaz mindig 1 ölelés,egy puszi,és 1 mosoly....felér a szeretet szó kimondásával...sőttttttt...!!!(akitől kérdeztél az voltam):D
2012. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
azaz a 21:16...
2012. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!