Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnál hogyha pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál hogyha pénzt kérne kölcsön többször is valaki akibe te szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék és az első kunyerálási kísérlete után már szerelmes se lennék. Ez kiábrándító, egy lejmolót csak lesajnálni lehet.

N

tegnapelőtt 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Pénzt én csak olyannak adnék kölcsön, aki éveken át bizonyította, hogy ilyen szempontból megbízható. Aki már a kapcsolat elején vagy ismerkedéskor kuncsorog, az direkt manipulál, ill. valószínűleg nem tud és nem is akar megtanulni a pénzzel bánni. Elég lelombozó.
tegnapelőtt 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kijózanító lenne. Nem történt velem ilyen, nem is fog. Senkinek nem adok kölcsön.
tegnapelőtt 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kiábrándulnék, és meg mondanám hogy nincs pénzem. Rengeteg kiadásom van stb.

Nem vagyok én valami férfias nő, hogy támogassak egy palit.

tegnapelőtt 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem meg folyton panaszolta h kevés a fizetése.

Na az is kiábrándító volt.

tegnapelőtt 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt is nem is lesz. Az ilyrn a nok kihasznalasabol el. Legyen atkozott.
tegnap 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Erdemi valasz az, hogy mulik azon mekkora az osszeg. Volt hogy adtam kolcson. Kicsi volt az osszeg igy nem fajt, hogy nem kaptam vissza.
tegnap 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az első ilyen után levágnám, hogy őt nem az irántam, hanem a pénzem iránti érzelmek motiválják a kapcsolatban, és teljesen kiábrándulnék belőle. Mekkora undormány dolog már a kölcsönkéregetés, főleg egy szerelmi kapcsolatban...ahol ez feljön, ráadásul nem egyszeri eset, és nem azért, mert aznap otthon hagyta a pénztárcáját, és ebédre venne valami harapnivalót, azzal le kell zárni. Egy parazitára semmi szükséged, meg arra se, hogy pénzért vegyél magadnak "szerelmet".
tegnap 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
16os válasz eléggé tetszett🤣
tegnap 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!