Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel régen haverkodtam, most nagyjából három éve nem vagyunk baráti viszonyba. Így néha szoktunk pár szót váltani ha találkozunk valahol, de semmi több.


Az évek elteltével azt érzem, hogy szerelmes vagyok belé, a gond viszont azzal van hogy nem tudom mit mondjak neki, hogyan valjak szerelmet, vagy egyáltalán mi a helyes döntés.


Az édesapjával dolgozom külföldön, most jelenleg ott tartózkodom, és egy hét múlva megyek haza.


Nagyon össze vagyok zavarodva, és hálás lennék ha valaki tudna segíteni egy hasznos tanáccsal. Válaszokat köszönöm


22F.


ma 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is, hangold át az agyadat. Van egy cél, hogy együtt legyél vele.

Van egy helyzet, ahol toootál bizonytalan, hogy ő mit érez/gondol rólad.


Tehát a szerelmi vallásnak nincs itt az ideje. Az máskor lesz. Akkor, amikor már vannak jelei, hogy ő is érez esetleg.


A legjobb kapocs amúgy akkor az, hogy az apjával naponta együtt vagy.

Tud is a korábbi barátságotokról?

Akkor kérdezheted a lányáról, hogy mi van vele, érdeklődj felőle, esetleg meséld el, milyen jól érezted magad vele egy-egy bizonyos helyzetben.

Ezt talán el is mondja majd neki apu, így kicsit elülteted már a gondolatot a fejében, tudni fog rólad, hogy létezel.


És esetleg aput is elkísérheted házhoz ha mentek haza a külföldi kiküldetésből... bekéretőzhetsz mosdóba, bármi. Összefuthatsz vele, ésvéletlenül beszédbe elegyedhettek.


De ha már egy városban vagytok, vagy egy országban legalább. Akkor jön el, felhívhatod, és kérhetsz találkozót. Nem kimondottan randit, csak hívd el. (Esetleg ha rákérdez, hogy ez most randi, akkor visszakérdezhetsz, hogy szeretnéd, hogy randi legyen?)

Egy jó találkozó legyen ez egyszerűen, ahol jól érzitek magatokat, ahol esetleg megnyílhat, ahol esetleg ő is jól érzi magát. Kérdezd őt, kérd ki a véleményét, mutass őszinte érdeklődést. Ennyi a maximum, amit tehetsz.


Nyilván ha véletlen minden extrém jól alakul, vannak jelek, akkor hajrá, menjen a csók, stb, változzon randira a találkozó. De még akkor se vallj szerelmet. Ez még ezen a ponton is lehet ijesztő.


Ha meg nincs semmi jel, nincs semmi, akkor esetleg még próbálkozz pár ilyen találkozóval, ilyesmi... de ha nem látsz rajta, semmit, akkor rakd el ezt az érzést magadnak, mert akkor ez van...


Tehát: ne terheld, ne zúdíts rá érzelmeket, amikkel még esetleg nem tud mit kezdeni. Még akkor se, ha azt sejted, ő is ugyanezt érzi. Mert ez nagyon visszásan sülhet el. Ő valószínűleg nagyon máshol tart ebben a dologban... jöjj rá, alakítsd ki a helyzetet

ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!