Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel régen haverkodtam, most nagyjából három éve nem vagyunk baráti viszonyba. Így néha szoktunk pár szót váltani ha találkozunk valahol, de semmi több.


Az évek elteltével azt érzem, hogy szerelmes vagyok belé, a gond viszont azzal van hogy nem tudom mit mondjak neki, hogyan valjak szerelmet, vagy egyáltalán mi a helyes döntés.


Az édesapjával dolgozom külföldön, most jelenleg ott tartózkodom, és egy hét múlva megyek haza.


Nagyon össze vagyok zavarodva, és hálás lennék ha valaki tudna segíteni egy hasznos tanáccsal. Válaszokat köszönöm


22F.


ma 14:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Szerelmet vallanék neki üzenetben is, de nem tudom hogy gyerekes dolog lenne e.


A lány jelenleg single.

ma 14:25
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Az írás, az üzenet nem élő.

Személyesen, vagy minimum online élőben kell az ilyet csinálni.

ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Szemékyesen kell beszélned vele.
ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon gyerekes.

Evek ota nem is beszeltek joforman es ezzel akarsz ele allni? Azert 22 evesen lehetnel kicsit erettebb. Minimum kerdezd meg, hogy esetleg elmenne e veled randira. Ha nemet mondd, akkor felesleges a vallomas, de egyebkent is, szerintem nagyon riaszto egy ilyen. X ido randizgatas utan mar oke, de igy a semmibol ez nagyin ijeszto.

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne elmondani neki, hogy szerelmes vagy belé, inkább kapcsolatba lépni és ismerkedni ha szeretne veled és hogyha már officiálisan együtt lennétek elmondani. Rögtön szerelemmel indítani főleg, hogy alig taliztok biztosan eléggé ijesztő lenne számára.
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4&5-el értek 1et.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd el talira. Az sem biztos, hogy ha élőben látod is ezt éreznéd mert most csak ezek régi dolgok a fejedben.
ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy neki vannak barátai, fiú és lány baráti is, és nem hinném hogy bele férne az én barátságom.


Meg hát azt se tudom mégis hogyan lehetnénk újra baráti kapcsolatba, amikor már évek óta jóformán nem tartjuk a kapcsolatot

ma 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De ne barátkozni akarj vele a jó Isten áldjon meg, randira hívd el. Nem barátkozni akarsz úgyse és nem is lehet ha szerelmes vagy. Hülye vagy kérdező vagy mi van? 22 évesen lehetne tényleg több eszed.
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem szerelem, ez csak plátói rajongás. Pozitív tulajdonságokkal felruháztad őt. Aztán, ha együtt töltenél vele egy napot, lehet azt mondanád, hogy Isten őrizz, neked nem kell ilyen nő. 2 opciód van.


1. Ha haza mész, akkor felkeresed személyesen és elmondod neki mit érzel, randira hívod. (ebben persze benne van az elutasítás lehetősége is 50-50%)


2. Elfelejted a csajt és elkezdesz valódi nőkkel valódi kapcsolatot kialakítani. Randizni màsokkal.


Erre nincsen megoldás. Vagy kezdeményezel vagy tovább lépsz.

ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!