Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy borderline ember milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy borderline ember milyen párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok olyat hallani hogy ilyen párja volt valakinek, sokan bele futnak ilyenbe. És borderlineoknál is mindig fontos pont a párkapcsolat. A mai társkeresési piac pedig kompetitív és nem túl megbocsájtó. Hogy találnak mégis párt ilyen emberek és mennyire tartósak a kapcsolataik? Mennyi reményük van?

tegnap 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk szerintem éhesen a legtöbb férfi borderline viselkedik, nők meg inkább mensi előtt. Úgyhogy normál embereknél is meg kell szokni hogy vannak hangulatingadozások. Ezt szorozd be azzal hogy a borderline-nál ez sokkal gyakoribb.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Hangulatingadozás mindenkinél előfordul, meg stressz is. Úgy veszem észre, hogy manapság divat lett ráfogni emberekre, hogy borderline, a másik meg, hogy nárcisztikus. Van, akinek amúgy fogalma sincs, hogy ezek mit jelentenek. Az ismerkedés elején úgysem fogod látni a papírt, hogy diagnosztizálták-e valamivel, meg attól még lehet bármi, hogy még nem diagnosztizálták.
tegnap 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem most van egy nagyon friss élményem borderline-nal..nem párkapcsolati szinten. Munkatársam volt, de iszonyat kezelhetetlen. Emellett lusta, munkakerülő, ha megkértük,hogy mozduljon meg,már vágta a pofákat, dühöngött, sírt, csapkodott. Teljes céltalanság, semmi motiváció, 0 empátia.

Azt hangoztatta állandóan,hogy mennyire utálja magát, saját bevallása szerint is egy életképtelen, 0 felelősségtudattal. Ehhez képest a több diplomás munkatársait ócsárolta állandóan.

Ezeket a betegsége (személyiségzavara) miatt csinálta?

Ha ez ezzel jàr, és másnak is ennyire súlyos, szerintem esélytelen egy normális párkapcsolat.

ma 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

# 3

Engem is diagnosztizáltak még régebben ilyennel (bár nem kaptam meg a hivatalos diagnózist, csak a szakember úgy fogalmazott, hogy borderline jellegű személyiségfelépítésem van), és nem vagyok ilyen.

Nem vagyok céltalan, motiválatlan, és nagyon nem 0 az empátiám.


Igazából 2 borderline se lesz egyforma ember, mivel van rengeteg olyan aspektusa a személyiségnek, amit örököl vagy tanul az ember.

ma 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, az illető hölgy szakember által igazoltan volt borderline. Senkinek nem kívánom, ehhez végtelen sok türelem és kitartás kell, pláne ha a partner nem is hajlandó egy minimálisat sem tenni azért, hogy legalább picit kezelhetőbb legyen a helyzete.


Mindaddig, míg minden az ő elképzelésük szerint zajlik, semmi probléma a párkapcsolattal, de amint valami kicsit félresiklik, onnantól indulnak a szélsőséges hangulatingadozások. A legrosszabb az, hogy az ilyet vagy úgy hagyod ott, hogy gyökerestől kitéped magad az életéből, vagy megvárod, míg ő adja be az unalmast (ez nem kevés idő…).


Én ezt tapasztaltam. A vele való kapcsolat utóhatásai meg külön lapot érdemelnének.


27/F

ma 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!