Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány így viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány így viszonyul hozzám, èrezhetö többet mint ahogyan azt állítja?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel online kezdtünk dumcsizni.. elkezdünk irogatni kb egy bö 2 hónapja ès az elsö naptól kezdve nem tudjuk abbahagyni. Mindig èrdeklödik, sokat telefonálunk, kèpeket is küld magáról .. stbstb nagyon kedves velem ès azt mondja hogy bennem nagyon elkezdett megbízni. Mèg èlöben nem találkoztunk, viszont lassan azaz èrzèsem, hogy ideje lenne.

Nèha azon nyaggat, hogy mièrt nem jövök már össze az osztálytársammal(mert ugye az elejèn nem ismerkedès cèljából kezdtünk el irogatni ès akkor mèg Volt mindkettönknek kiszemeltje) meg hogy velem szerencsèje lenne.

Kicsit vakon tapogatózok, beletettem volna saját magamat a Friends-zónába az elejèn? Mert èn már másra nem is tudok gondolni.



tegnap 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak szimpla barátkozás a részéről. Persze azért még találkozhattok és változhatnak a dolgok, de eddig ez csak barátkozás.
tegnap 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt elcsesztem! Az elejèn nekem is csak barátkozáskèppen volt a dolog… most hogyan tovább? Ti mit tennètek a helyemben? Hogyan èbresszek benne felèm is èrzelmeket?
tegnap 08:22
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Az vagy van vagy nincs
tegnap 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem biztos, hogy csak barátként tekint rád. :) Hívd el találkozni személyesen.
tegnap 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért, barátságból nem alakulhat szerelem? Udvarolj, sodródj az árral. Megéri megpróbálni.
tegnap 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy ö engem nem tartana „potenciális“ társának a külsöm miatt… láttam, hogy kik az esetei ès èn külsöre egyáltalán nem vagyok az… belsöre nagyon összhangban vagyunk, majdnem hogy szimbiózisba :D de szerintem egyszer találkozna velem ès elszörnyülködne… ö olyan gyönyörü lány, hogy 10böl 11es, biztos sokan megfordulnak utána az utcán… èn meg… hát… 10böl egy gyenge 2tes vagyok …
tegnap 10:29
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 ez hülyeség. Nem látott rólad képet se még?

Az én párom se akarta elhinni, hogy tetszik és vonzódom hozzá. Ő még kopaszodik is elég rendesen. Na és? Soha ilyen jó még nem volt senkivel, mint vele.

Ne írd le ennyire magad.

tegnap 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen egyszer látott, küldtem neki egy kèpet ès ö meg aranyosan reagált rá, nem tudom hogy csak kedvessègböl vagy tènyleg tetszett e neki…

Najó szerintem ott döl el, ha tènylegesen igent Mond egy talira. Megkèrdezem öt hátha..

tegnap 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Ott fog eldőlni, illetve ha összejön a találkozó, akkor élőben.
tegnap 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igent mondott! Elhívtam ès találkozni fogunk tènylegesen, el se hiszem.. na majd lesz ahogy lesz :D
tegnap 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!