Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkulonbsegnel is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkulonbsegnel is lehet jo a szex ?

Figyelt kérdés
tegnap 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen korosztályról beszélünk. Ha az egyik fél 30, a másik 70, akkor nem valószínű. De ha az egyik 18, a másik pedig 36, akkor miért ne lehetne jó a szex?
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Kinek mi számít nagy korkülönbségnek?Szerintem már 15 év is az.Az sem mindegy milyen életszakaszban.

Teljesen más egy 29 éves nő egy 44 éves férfival, meg egy 50 éves nő egy 65 éves férfival.Utóbbinál már potencia bajok is bőven befigyelnek, hogy csak egyet említsek.

tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem isősebb pasikkal mindig jobb volt. Lehet csak véletlen.

10-15 évre gondolok.

tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem idősebb a férjem de ő szexmániás szerintem. Minden nap szexet szeretne.

Működik is és nagy is.

Ha kicsi lenne, vagy vékony, akkor nem működne a szex mert az nekem kevés…

tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én vagyok 35 a párom 48 és jó nagyon a szex. december 5-én leszünk 5 éve hogy együtt leszünk, és szerintem így 5 év után megkérem a kezét. nem nagy gond a korkülönbség. szerintem. Sok boldogságot nektek.
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!