Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok elköteleződni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok elköteleződni?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok, a barátnőm 21

A barátnőm élt már külön a szüleitől, de egy fél éve vissza költözött hozzájuk.

Másfél éve vagyunk együtt, viszont a barátnőm össze akar költözni velem, de csak egy fél évre, mert utána külföldre akar menni dolgozni nyáron, velem együtt..

Én valahogy ha arra gondolok hogy már akkor mostantól igazából egy nővel élnék együtt, mindennap egymásé lennénk, nem tudom...

Én még szeretnék fiatal maradni, önálló lenni, pénzt keresni jó sokat, sőt, igazából hiába hogy szeretem de egyszerűen én úgy érzem hogy nem tudnék úgy meghallni hogy még nem voltam más nővel..

Ő már lassan ott tart hogy szakít velem amiért nem költözünk össze

Mit kéne tennem?

Én jól érzem magam vele, a mindennapokban is, nem értem hogy miért nincs így minden jól ahogy van..

Én sok rém sztorit hallottam már hogy a csaj ebbe abba belerángatta a férfit utána meg jól megcsalta meg elhagyta..

Én nem akarok így járni hogy hirtelen a világ másik végén találom magam egyedül..

Most szakitsak?


tegnap 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az szokták mondani, ha komoly döntések előtt kételyeid vannak, bizonytalan vagy. Együtt maradjunk vagy nem? Házasság vagy nem. Gyerek vállalás vagy nem. Akkor NEM. Minden esetben magad mellett kell dönteni! Szóval, ha még Nem akarsz elköteleződni akkor NEM szabad!
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én még szeretnék fiatal maradni, önálló lenni, pénzt keresni jó sokat, sőt, igazából hiába hogy szeretem de egyszerűen én úgy érzem hogy nem tudnék úgy meghalni hogy még nem voltam más nővel.."

Ez a lényeg, ne hagyd magad befolyásolni azzal, hogy szakít. Akkor el kell engedni. Mindenkinek joga van szabadon dönteni, ha a szakítással zsarol az nem jó ómen.

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg akkor ha nem eleg neked. Biztos megengedi. De nyilvan akkor o is fekszed mast melled.
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!