Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők ti mikor csináltok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel rövid ideig jártunk de szakított velem az exe miatt. Még együtt voltak mikor újra elkezdett nekem írogatni. Egy ideig úgy éreztem hogy szeretném ha újra lehetne valami de aztán végiggondoltam és nem akartam mégsem amit közöltem is és sértődés lett belőle majd nyersen megfogalmazva elküldtem a pba. Szó szerint. Majd pár nappal ezelőtt újra rám írt 5 hónap után. Egyszerűen nem értem ezt. Ha valakit csúnya szóval küldök el az miért akar még tőlem bármit is? Lányok ti mikor csináltok ilyet? Ennyire mély nyomot hagytam benne? Ennyit számít ha esetleg jól meg van csinálva egy nő? Mert azt mindig élvezte velem állítása szerint. Van egy nagyon hasonló esetem. Ott is a másik lány kedves velem és közeledne hiába küldtem el már a végén őt is durván. Mit éreznek ezek a lányok? Mit látnak bennem vagy mi ösztönzi őket olyan szekér után futni ami nem veszi fel őket? Kérlek magyarázzátok el mert ez nekem magas. Mindkét lány olyan akivel nem érdemes kapcsolatot kezdeni. Ezért vagyok meg voltam ilyen velük mert sehogy sem értenek. De még a durva beszédből sem...
ma 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak sérült az egójuk. Ha megkapna, szerintem idő kérdése és újból eldobna.
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
"rövid ideig jártunk de szakított velem" Szóval először is szó sincs arról, hogy a szekér nem vette fel őket, sőt, ők szálltak le róla. Ahhoz képest, hogy "nem érdemes velük kapcsolatot kezdeni", nem is te akartad befejezni sem. Egy kicsit az egód átírta a történteket. Az, hogy most újra ír, az viszonyleg könnyen megoldható, írd meg, hogy hagyjon békén. Azt ugye tudod, hogy akitől nem szeretnél üzenetet kapni, azt le tudod tiltani? Ez lesz a megoldás.
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2#. Itt most az a kérdés hogy miért akarnak visszaszállni a szekérre?
ma 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert mégis csak jó voltál valamennyire, vagy az egójuk, hogy bohócot csináljanak belőled.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiket takar a többes szám?
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A két lányt
ma 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!