Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az tekinthető rossz jelnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tekinthető rossz jelnek?

Figyelt kérdés
Mikor először kimondod a másiknak, hogy szereted és csak annyit mond, hogy én is.
tegnapelőtt 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem szokás ilyet mondani. A magyar élet nem egyenlő egy külföldi filmmel.
tegnap 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szeretni különböző mértékben lehet és szerintem a körülmények is számítanak. Nem az a lényeg feltétlen, hogy mit mond. =) röff
tegnap 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, hogy ha szeret a másik, szeretném úgy hallani teljes egészében tőle, hogy szeret. Nem csak "én is". Nekem intő, ha mindig csak azt mondja, hogy én is. Ha nem mondja soha elsőnek. Egy alkalom még nem venném úgy, hogy biztos gáz van. De szerintem úgy is érzed, ha ő nem úgy érzi, a tettiből is.
tegnap 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi van,ha ő nem a szavak embere?

Mi van,ha ő érzelmileg zàrkózottabb típus?

Mi van,ha neki több idő szükséges a mély érzések kialakulásàhoz?

Nem feltétlenül kell ebben a rosszat làtni, persze ettől még nem àrt,ha az elején óvatosabb vagy és figyelsz.Mondjuk arra is tanàcsos vigyázni, hogy ne feltétlenül zúdíts rà érzelmeket vagy vélt elméleteket hirtelen és nagy mennyiségben...

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az a baj elég jók a megérzéseim. Amúgy úgy néz ki hogy szakítás lesz a vége, szerintem pár napon belül közli hogy neki ez nem fog menni, annyira előre látom a jeleket 😂😑😅
tegnap 20:12
 16/17 A kérdező kommentje:

Egyébként tudom, hogy nem írtam sok infót meg sokan csak bele akarnak rúgni itt valakibe. De jól esik néha kiírni magamból a gondolatokat.


Most pedig írjátok nyugodtan, hogy miattam lesz vége mert ezt vetítem előre stb..

tegnap 20:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszönjük az őszinteséged emese!
ma 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!