Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek 5-6éve nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 5-6éve nem volt kapcsolata az jobban értékelhet valakit vagy pont nem értékeli annyira a másikat?

Figyelt kérdés
Ismerkedek valakivel pár hónapja és rég volt kapcsolata. Az első hónapban minden jó volt viszont most elkezdett ritkábban írni, órákig nem ír nem keres azt mondta ő ennyit tud velem foglalkozni, de fontos vagyok neki.Egy ismerösöm mondta akinek szintén sok ideje nincs párja hogy ő megbolondulna ha ennyit keresnèm mert szereti hogy szabad azt csinál amit akar megszokta hogy nem kell törődnie. És ezen most elgondolkoztam hogy igaz lehet e bár én inkább azt gondolom akinek rég nem volt senki az nyomul tesz hogy megtartsa a másikat de lehet hülyén gondolkodom
tegnap 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi ideje nincs már kapcsolatom és tudnám értékelni, ha lenne. Mindennap szükségem lenne némi kontakttal vele, de azért kellene énidő is.
tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő verzió igaz lehet, mármint aki túlságosan is ragaszkodik és annak ellentéte. Az utóbbi opció a te esetedben helytálló ha nem zavarod állandóan. Egyértelműen ha mindig a hátsójában lógsz, ő neki dolga van akkor nem foglalkozhat veled. De ha te napi szinten mit tudom én ráírsz kétszer, különösen amikor pihennie kéne mert este van és akkor is dolga akad akkor valószínű, hogy magának való, vagy nem fogtad meg annyira, hogy veled törődjön.
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 év szünet után jöttem össze valakivel, és előtte sem voltam egy állandóan a másik nyakán lógó fajta, de ennyi idő alatt tényleg meg lehet szokni azt, hogy gyakorlatilag önmagadnak vagy, nincs senkid. Bele sem gondoltam, hogy ezzel mennyire tudom bántani őt, ha ő igényelné a több törődést, a gyakoribb kapcsolatfelvételt.
tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!