Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40-50 eves ferfiak! (Akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 eves ferfiak! (Akik nem voltak sosem hazasok pl) mennyi ido utan kernetek meg parotok kezet?1-2 honap?

Figyelt kérdés
ma 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok 40-50 éves férfi, hanem nő, de ha 1 hónap után megkérné bárki a kezemet, hanyatt-homlok menekülnék.
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Életkortól függetlenül senkinek a kezét nem kérném meg 1-2 hónap után. MINIMUM egy év együttélés után talán felmerülne bennem a gondolat.
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

1 év után szoktam.

De mivel mindig nagyon szép, de úgymond proli, vagy csóró családból jövő csajokkal jöttem össze, így sose éreztem szükségét a vagyoni közösségnek is. Mivel a nők ebbe semmit se tudtak volna belerakni.

Ezért nem nősültem sose.

És még így is vért izzadok, meg 1 milliót perkálok ügyvédre hogy velem éljen a gyerekem.

Házasság esetén a házasság ideétől szerzett összes bevétel közös.

Tehát ha felvettem volna a gyerekem anyját, akkor most el kellene adnom a lakásom, a kocsim, a cégem és átadni az árát a nőnek.

Ezt úsztam meg hogy nem nősültem.

ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*árának felét a nőnek, mivel házasságon belül szerzett vagyon.
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na azért senki nem ilyen kétségbeesett, hogy rögtön 1-2 hónap után kérjék meg a kezét. Nem értem, minek sietni? Többet veszít az ember a kapkodásával. Az életkor miatt? Nem értem. Semmivel nem rosszabb azaz ember aki még 1x sem volt házas 50 éves korára mint aki 1 vagy 2 rossz házasságon van túl. Nem mindenki találja meg korábban élete párját, van aki sosem találja meg. Ez nem egy verseny másokkal meg az idővel. Van aki nem is vágyik házasságra, van akinek nem is való, de olyan is aki sosem találja meg élete párját. Ha valaki házasságra adja a fejét, az a minimum ha megismerik jól egymást a felek és nem rögtön beleugranak, mert az szinte sosem végződik jól.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy 50 éves férfi már nagyon meggondolná kinek kérné meg a kezét. Gondolj bele, ha eddig nem vett el senkit, akkor annak biztos oka van. :)

De 1-2 hónap után még 20 évesen sem oké, én elég furán néznék a pasira ha nálam hozakodna elő ezzel.

ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki 40-50 évig se házasodik meg az lehet nem is akar 60 évesen se.
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár 40 évesen már úgy érzem lecsúsztam arról hogy megnősülhessek, de a remény hal meg utoljára. Szerintem legalább 1-1,5 év kellene hogy megismerhessem a másikat és lássam hogy egy irányba halad-e az életünk.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy évnél előbb biztos nem. Az is nagyon minimum.
ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szalonnás Rétes válasza:
100%
Minimum 1 év együttélés jóban rosszban. 1-2 hónap alatt felületesen ismersz csak meg valakit.
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!