Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akik igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akik igazán szeretik egymást mindig vissza találnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ha szakított egy pár, de nem olyan dolog miatt amit nem lehetne megoldani csak úgy hozta az élet, mindegy hogy milyen okból. Ha igazán szerették egymást és összetartoznak akkor általában újra vissza találnak egymáshoz? Vagy ez csak egy illúzió?

tegnap 07:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Láttad a Like crazy című filmet? Nézd meg ha mégse, pont arról szól, hogy azt hitte a két szereplő, hogy őket igaz nagy szerelem köti össze és amikor végre együtt voltak rájöttek mindketten, hogy nem, csak trófeák voltak egymás számára.
tegnap 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem egy mese, ami végén újra egymásra találnak a főszereplők.


Párkapcsolatban kevés, hogy az emberek szeretik egymást, ha más a jövőkép és nem tudnak a mindennapokban együtt élni. Oka van a szakításnak, az már az utolsó cselekedett, mert nem tudnak együtt élni.


Majd a következő párodnál is érezni fogod az igazi szerelmet, lépj tovább !

tegnap 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

7#


Minden szerelem igaz? Szerintem nem minden szerelem igaz. Nagyon sokan vannak úgy egy kapcsolatban, hogy csak megjátszák, hogy szeretik a másikat, amíg a másik fél fülig szerelmes. Vagy egyik sem az csak beletörődnek egymásba. De az előbbi gyakoribb. Az ilyen kapcsolatoknál szokott a hűtlenség is bekövetkezni rövid időn belül. És vannak érdek kapcsolatok is. De nekem az igaz szerelem az más. Hosszútávon ha megbotlik esetleg az egyik fél, de ha őszintén megbánja az még beleférhet, mert hibázik az ember. De a szíve nem lesz másé. Szerintem ha az ilyenek szakítanak akár egy ilyen botlás miatt, azok lehet vissza fognak találni egymáshoz, ha valóban őszinte szerelmük van/volt egymás iránt.

Ha egy olyan kapcsolatról van szó ahol mindketten imádták egymást, de szakitottak egy hiba miatt, ezért örökre vége és simán el kell engedniük ezt a szerelmet és tovább lépni csak mert az egyik szakított, mert éppen meg volt sértve? És az ilyenekre egyből rá van mondva, hogy nem is volt igazi ami köztük volt ezek szerint, mert nem harcoltak egymásért. Szerintem meg ez nem reális. De lehet tényleg csak én élek álomvilágban..


Ja és ez a kérdés nem rólam szól csak kíváncsi voltam a véleményekre.

tegnap 07:56
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.


A szakítás azt feltételezi, hogy olyan probléma adódott, amit a két ember nem tudott megoldani.


A kor előrehaladtával pedig már nem annyira kompromisszumkészek, alkalmazkodók az emberek.

tegnap 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetnek félreértések és lehetnek olyan szakítások amit az ember később megbán, mert hirtelen döntött."


Félreértés miatt szakítani egyáltalán nem arra utal, hogy legalább az egyik fél szerelmes a másikba. Ha nem bízik meg a másikban, nem akarja megérteni az ő álláspontját, nem akar róla beszélgetni az mégis hogyan szeretheti őt? Nyilván ha van oka nem bízni benne mert a másik olyasmit tett, mondott ami neki nem fér bele, akkor jól tette, hogy szakitott. Annak aki rossz fát tett a tűzre nem kellett volna és kész. Adhat persze második esélyt, de a bizalmatlanság akkor is benne lesz. Vannak olyan szituációk mégha kicsiny dolgoknak is tűnnek amelyeket nem lehet helyrehozni.

tegnap 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de a szerelemről én csak olyan kontextusban tudok beszélni, hogy az valóban létezik.

Ha az ember nem szerelmes, akkor nem szerelmes, nincs miről beszélni.

Ha az ember szerelmes, akkor szerelmes és az igaz szerelem. Hogyan lehetne hamis?


Nagyon álomvilágban élsz kérdező.

A legnagyobb szerelmek is elhalnak idővel. Azok akik egyszer itták egymás szavait, évek múltán megunják egymást.

Nem csak azok csalják meg egymást ahol az egyik fél sosem volt szerelmes...nem is értem ezt, hogyan gondolhatod.

tegnap 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

15#

Szerintem ez a hozzáállás nagyon csőlátású. Az ember szakíthat hirtelen felindulásból is, nem azért mert nem akarja megérteni az álláspontját, hanem mert rosszul esett neki nagyon például és hirtelen dönt úgy. És ha újra össze jönnek és bizonyít neki a megcsaló fél, hogy többet nem fordul elő akkor helyre lehet állítani a bizalmat.

De ez is csak egy példa ezernyi szakító ok közül.

tegnap 08:15
 18/40 A kérdező kommentje:

16#


Szerintem nem mindenhol unják meg egymást, nyilván nem lesz az a lángoló szerelem és rózsaszín köd mint az elején mikor már 20 évet le éltek egymással, de átformálódik igaz szeretetté, amilyen senki mással nem lenne.


És nem azt mondtam, hogy csak azok mennek félre akiknél az egyik fél sosem volt szerelmes.

tegnap 08:20
 19/40 anonim ***** válasza:
78%

Aki arra megesküszik, hogy 10+ év után is szerelmes a párjába és az viszonozza az vagy nagyon szerencsés, vagy peches attól függ milyen szemszögből nézzük.

Ugyanis az a normális állapot, hogy a lángoló nagy szerelem nyugodt szeretetté alakul át, vagy keveredik vele. Az ember nem képes évtizedeken keresztül szerelmes lenni mivel a pszichéje, szervezete nem képes a fellángolásért, szerelemért szükséges hormonokat, biológiai folyamatokat létrehozni. Nemhiába mondják, hogy a szerelem drog. Azért olyan fájdalmas is a szerelmi bánat mert lejössz a drogról, elvonási tüneteid vannak. Aki szerelmesnek vallja magát még 6-10 év után is az magának beszéli be és király ha a párja ugyanúgy érez, de ha nem akkor az már szenvedés jócskán. Másrészt mivel nem egészséges olyan hosszú ideig tűzben égni a másikért ki lehet jelenteni, hogy túlzásokba esik az illető. Mint tudjuk mértékét tartani fontos. Amikor valakivel együtt vagy és már csak mint példa gyermeket szeretnétek egyáltalán nem jó, hogy a társaddal megvesztek egymásért hiszen a kisbaba a prioritás. Képzeld el, hogy ott a baba és ti egymáson csüngtök folyamat.

Vagy nagyon egyszerű példa: nem tudsz odafigyelni a mindennapi dolgokra, tanulásra, munkára mert állandóan a másik jár a fejedben, hiányzik, álmodozol és minden hátrányban van vele szemben. Ebből is kiindulva egyáltalán nem normális éveken keresztül szerelmesnek lenni. Az a természetes, hogy enyhül a heves, sokszor kibírhatatlan szerelem, vágy egymás iránt.

tegnap 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
80%
Eleted soran többszor vagy szerelmes szoval tobb igazi lehet. Ha az elsobel nem mukodik lesz mas
tegnap 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!