Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből lehet felismerni ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet felismerni ha egy férfi vonzódik hozzátok és nem csak kedves?

Figyelt kérdés
szept. 15. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl randira hiv. En nem veszek semmit jelnek csak onnantol, ha vagy kimondja, hogy tetszem neki vagy elhiv randira.
szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Felfal a szemével, keresi a tesi kontaktust, a társaságom.
szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Randira hív. A férfiak nem játszmáznak és jeleznek.
szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát érezni, látni lehet az illetőn és általában megmondja, hogy mit érez.
szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonzódok egy nőhöz, annak keresem a társaságát, bármilyen platformon érdeklődök felőle és az első adandó alkalommal elhívom pl. egy kávéra. A "randi" szót direkt nem használom, az eddigi tapasztalataim alapján kb. szitokszó. 40/f
szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 5.válaszoló jól írta.

Erre már azt mondanám,hogy elfogadom a meghívást. Ezt így kell, a tettek mezejére lépni.

Nem tudom a randi, az miért szitokszó?

Randi jelentése nálam már többet jelent, azt hogy egy komolyabb ismerkedési fázis, ahol nem találkozok párhuzamosan több férfivel. Mert nem lehet egyszerre több férfivel randevúzni, én legalábbis nem tudnék.

szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!