Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másképp csókol az ember, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másképp csókol az ember, ha szerelmes?

Figyelt kérdés
Eléggé furcsán csókolt az elején, akivel ismerkedem. De szimpatikus és úgy voltam vele, hogy össze kell csiszolódni, megszokni egymás stílusát. És egy ideje, hogy szorosabb lett a kapcsolatunk, olyan mintha teljesen más emberrel csókolóznék, nagyobb az összhang.
szept. 11. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Simogatós cserépkályha nem unod az idióta kérdéseket??
szept. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztosan. Szenvedélyesebb. Eleinte lehet még zavarban volt a párod, de mostmár kezd feloldódni és belead apait-anyit :D
szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt a gond, ez a szájbekapás. :D Meg kicsit olyan esetlen volt az egész. De egy ideje meg olyan, mintha kicserélték volna.
szept. 12. 09:52
 14/16 anonim ***** válasza:
13. Nem sokat csokolozott.. lehet nem is volt noje elotted.
szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de állítólag ez nincs így. De jó ideje nem volt együtt senkivel.
szept. 12. 22:04
 16/16 anonim ***** válasza:
15. Ha a farkat sem tduta ve rakni neked akkor nem volt noje..
szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!