Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, milyen érzés tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen érzés tényleg igazán belezúgni egy pasiba és éveken át szeretni?

Figyelt kérdés

Most gondolom értetlenül állsz a kérdés előtt, ha évek óta élsz boldog párkapcsolatban. De hidd el, vannak nők, mint én, akiknek nem olyan könnyű szerelembe esni. Szóval az érdekel, hogy milyen az a "Júliás" vagy "Izoldás" szerelem, ha szavakba tudod önteni. Bennem sosem támadt fel senki iránt.

36/N (Nem társkereső kérdés, nem kérek PM-eket.)



aug. 31. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Boldog párkapcsolatban élek már elég rég óta és nagyon szeretem a páromat, ennek ellenére velem se volt soha olyan, amit írsz. Soha nem éltem át azt a rózsaszín ködös, pillangók repkednek a gyomromban és minden körülötte fogok jellegű szerelmet, csak filmekben láttam és könyvekben olvastam róla. Nekem ez soha nem volt ilyen intenzív, mindig úgy történt, hogy valaki felkeltette a figyelmem, jó esetben ez kölcsönös volt és miután elkezdtem jobban megismerni, több időt tölteni vele, szépen lassan alakultak ki iránta az érzelmeim. Szerintem ez személyiségfüggő, én sose lettem gyorsan és intenzíven szerelmes, de szerintem ez nem baj és ennek is megvannak az előnyei.
aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Tönkreteszi az önbecsülésem, mert ő rám soha nem fog úgy nézni.
aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Ahhoz kell egy nagy adag butaság és önbecsapás is, hogy valaki hosszú éveken át ilyen szerelmes legyen.Értelmes, realista emberek erre nem képesek.
aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem azért is nehéz szavakba önteni,mert mindenki másképp éli meg.

Kezdeteknél az a rózsaszín köd, mintha tényleg csak ti ketten lennétek a világon. Ha nem vagy vele olyan üres minden.

Később pedig tényleg olyan,mintha a másik feled lenne.


Én azt szoktam mondani a férjemnek,hogy mindig újra és újra belészeretek.

Vannak langyosabb napok-hetek,de aztán történik valami és olyan,mintha megint egy friss kapcsolatban lennék és újra beleszeretnék.

aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Ez amit te írsz kérdező ez nem létezik, konkrétan illúzió, ami tart 1-5 évig, és a vége mindig a fájdalom. Mert a szerelem az perzsel és pusztít magakörül mindent, kordában nem lehet tartani, még ha két vasbetonkemény, képzett, klinikai szakpszichológus kezd el ilyen erős érzelmeket érezni egymás iránt és belemennek, persze tudják a biokémiát, meg a lelki, érzelmi dolgokat, hisz több 10-20 évig tanulták, ők sem tudnak ilyen erős szerelem mellett normális és nyugodt, relatív kiegyensúlyozott párkapcsolatot kialakítani, mert nem lehet.


Ez ilyen tini dolog, korai felnőttként még van ilyen, de aztán az embert hamar megedzi az élet és tudatosul benne, hogy az ilyesfajta szerelem.....az kb pokol, szenvedés, fájdalom, harc, stb, és inkább kerüli.


Persze vannak emberek akik egészen idős korukig tudnak ilyen erős érzelmeket érezni, de szerintem ez inkább már életfelfogás, hogy élni bele az életbe, ha jön jön, ha megy megy....


Minél idősebb az ember, annál kevésbé van kedve a nagy mártír szerelemtől meg játszmáktól túlfűtött harcokba. Inkább a biztonság és a kiegyensúlyozottság a fontosabb, meg a közös cél elérése stb.


Egyáltalán nem baj, ha még téged nem ért ilyen....bár én férfi vagyok, nekem volt már jópár ilyen mártírhalált halok szerelmes kapcsolatom.....a fél karomat odaadnám, ha kitörőlhetném az emlékeimből őket, olyan mély és soha be nem gyógyuló sebeket okoztak, amit még így 40 éves fejjel is eléggé nehéz nyalogatni, pedig 10-20 évvel ezelőtt történtek.


Szóval inkább örülj annak, hogy eddig nem kaptál olyan sebet, pofont, jó nagy lófszt mint én, mint mások, gondolom sokan tudnának itt is mesélni emberekről, egy férfiról, egy lányról, aki örök nyomot hagyott bennük, akik még néha néha azért feljön egyszer, kétszer egy évben egy felkavaró álomban, és olyankor az egész hét, vagy hónap szar....


Na mindegy....én erről ennyit tudok mondani.

aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Hat nekem sajnos csak platoi szerelmeim vannak de azok mind Rómeó Júliásak
aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Én 7 évvel ezelőtt ismertem meg a férjemet. Nekem az első pillanattól kezdve megvolt az a bizonyos bizsergés, a pillangók a gyomromban érzés. De, létezik az amiről írsz! 7 éve pontosan ugyanolyan intenzitással vagyok szerelmes a férjembe. Annyira működik köztünk a kémia, hogy azonnal szerelembe estem. Kiegyensúlyozott, harmonikus a házasságunk és gyerekünk is van. Én szerencsésnek érzem magamat, mert szerelemből mentem férjhez és nem pedig megalkuvásból. A mai napig pontosan ugyanazt a bizsergést érzem. Várom, hogy este végre haza érjen. Várom, hogy beszélgethessünk. Várom, hogy megcsókoljon, hogy megöleljen, hogy hozzám érjen. És tudom, hogy ez az érzés viszonozott. Ez a legszebb ebben az egészben. Van ilyen, nem urban legend. Nekem is volt előtte xar kapcsolatom, sőt az egyik bàntalmazó is volt (fizikai, lelki terrort alkalmazott). És addig amíg a férjemet nem ismertem meg, fogalmam sem volt arról, hogy milyen az amikor igazán szerelmes vagyok és milyen az, amikor igazán szeret engem valaki. Ezt nem lehet leírni. Érezni kell. Soha nem szerettem még férfit annyira, mint a férjemet, de ezért persze ő tesz is - kapcsolatunk alappillérei a szeretet, a tisztelet és a jó a szex. Emiatt működik jól minden köztünk. Én sose elégedtem meg, sosem alkudtam meg. Ha valaki iránt nem éreztem semmit az elején, akkor nem is kezdtem bele. Viszont volt olyan is, hogy az illetőt tudtam volna szeretni, de alja módon kihasználta az érzéseimet. Volt egy pár csalódásom mire a férjem belépett az életembe, de ezt úgy fogtam fel, hogy régebben nem álltunk készen arra, hogy találkozzunk. Ugyanis én abban a kórházban töltöttem anno a szakmai gyakorlatomat, ahová ő járt karbantartani. Ki tudja hányszor sétáltunk el egymás mellett abban az egy évben. Hányszor ültünk egymás mellett az ebédlőben... De akkor más életszakaszban voltunk, másokkal voltunk kapcsolatban. Aztán 3 évvel később egy másik munkahelyemen egy kolléganőm mutatott be minket egymásnak. Hát mi ez, ha nem a Sors keze? Hiszek a Sorsszerű találkozásokban és abban, hogy minden akkor érkezik meg hozzád amikor eljön a megfelelő idő.
aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4%
Aki megbízik a nőkben ostoba.
szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatam,àtéltem azt nőként,amit az ötös,szóval osztom a nézetet, hogy a nagyon intenzív érzések megviselik,próbàra teszik egyfelől a lelket.Màsfelől viszont próbálom nem annyira dràmaian felfogni, egyszerűen csak óvatos vagyok, ugyanakkor próbálom nem elveszíteni az ebbe vetett hitemet.🙂
szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!