Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek célzottan párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek célzottan párkapcsolati céllal jobb ismerkedni (pl. társkeresőn), vagy kötetlenebbül, és majd úgyis kiderül, mi lesz belőle, barátság, szexkapcsolat, párkapcsolat stb.?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egyéntől és helyzettől függően más lehet mindenkinél, az érdekelne, hogy nektek személy szerint melyik jön be inkább és miért.

aug. 30. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod mit akarsz kötetlenül, ha tudod mit akkor célzottan. Nincs olyan, hogy csak ez vagy csak az, ezt te tudod megmondani, hogy mit akarsz.
aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Én a társkeresőket nem szeretem. Ott eleve azért van fent az ember, hogy legyen valami.. Én legalábbis amikor ezeket használtam és valakivel megvolt írásban az összhang, már eleve úgy indultam el a randira, hogy csak legyen jó, legyünk egymásnak szimpik, tetszen élőben is, muszáj, hogy jó legyen. Nagyon erőltetettnek éreztem ezt így, na meg sokszor 1-2 randi után abba is maradt a dolog, mert nem éreztük a szikrát ésatöbbi.

Holott személyesen pedig jártam már úgy, hogy nem ismerkedési céllal ismertem meg valakit /új kolléga, ismerős ismerőse/rokona, vagy akármi/ és először csak szimplán jófejnek tartottam, nem "úgy" néztem rá, aztán több találkozás és beszélgetés után meg mégiscsak megfogott az illető. Én inkább ezt szeretem, csak hát erre így nyilván sokkal kevesebb esély van, hogy "véletlenül" ismersz meg valakit és még a szimpátia is kölcsönös lesz. Márha az ember nem jár bulizni, stb, ahová én (már) nem járok, de nem is feltétlenül akartam volna sosem szórakozóhelyen összeszedni valakit. :D

aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem társkeresőznék. Inkább amikor jönne olyan személy akkor elhívnám randira és ha jól alakulna az ismerkedés párkapcsolatban lennénk. Kötetlen "kapcsolatok" híve nem vagyok. Az úgyis általában magával cipeli a bonyodalmakat amelyeket el kerülni szeretne a két fél.
aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Én is próbáltam már sokféleképpen, de ahogy a #2 válaszoló írta, azt máshogy én sem tudtam volna sajnos.

Én nyitott lennék alapvetően, de hát igen, lehetetlenség...

Sok mindennek kell klappolni, és ma már az emberek nem toleránsak kicsit sem, ha valami nem 100%-ig olyan ,amilyennek elképzelték, és bocsi, de inkább másra gondoltam - közben meg gondolja, hogy úgyis a következő match majd jobb lesz... Csak nem lesz jobb... :(

Bár ma már válaszoln iis luxusszámba megy, hogy bocsi, másra gondoltam... -.-

39/F

aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért nem lehet sehol ismerkedni, mert már nincsenek személyes ismerkedési lehetőségek. Nincsenek ilyen jellegű közösségek, nincs ahol megtanítják az embereket barátkozni vagy udvarolni. Pláne fogyatékkal élőknek nem.


Nekem 35/F-ként egy személyes baráti közösségre van szükségem, de nem találok semmilyet.

aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit keres az ember. Ha neked mindegy hogy szexkapcsolat lesz vagy komoly, akkor nem tudsz célzottan keresni mert nem tudod mit akarsz.


Én pl tudom hogy komolyat akarok, nem érdekel a szexkapcsolat, szóval én célzottan azt keresem.

aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, a célzott dolog nagyon fontos. Tudd, hogy mit akarsz.
aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiirom hogy komoly kapcs èrdekelne alig írnak azok is vmi furák.

Ha azt adom meg hogy csak találkozni szeretnék(aztán kitudja mivé alakul az egész)akkor jonnek csak levelek szinte..

aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Én a kötetlenebb, barátság-jellegű párkapcsolatépítésnek vagyok a híve. Itt megvan a lehetőség a folyamatos ismerkedésre, kötöttségek, kimondott szavak nélküli közeledésre, vagy éppen visszautasításra. A szimpátiát/érdektelenséget nagyon finom, árnyalatnyi rezdülésekkel lehet közvetíteni anélkül, hogy tolakodó lennél vagy éppen a másikat meg kéne bántanod. Aztán ha megvan a match, egyszer természetesen értelemszerű, hogy kibuggyan a dolog, akkor már egyik félnek sem kell kerülgetni a forró kását.

A másik, a direct-dating tőlem nagyon távol áll. Olyan, mint egy állásinterjú, tele kínos szituációkkal, megjegyzésekkel. Esetleg felületes ismerkedés után pár megismert (/megismertnek vélt) részlet után dobjuk a másikat, és ha az egy-két randi nem jön össze a dolog, akkor: "Bocs, nem egymást keressük." :D Nekem ez annyira mesterkélt, kényszeredett. Nem mondom, hogy rossz, sokaknál működik, és a spontán barátságok kialakulásának esélye a mai világben tényleg minimális. Csak nem nekem való.

F

szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!