Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy lány akinek egyébké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány akinek egyébként párja van, honnan tudhatom, hogy szabad a terep?

Figyelt kérdés

Régóta "barátkozunk" már, nekem elejétől kezdve szimpi volt, de mivel tudtam foglalt így nem próbáltam meg közeledni olyan értelemben, viszont utóbbi időben egyre többet kattog rajta az agyam és úgy érzem mint ha nagyon lassan de egy picit mindig közelebb kerülnénk egymáshoz, és nem tudom arra vár e hogy én tegyem meg az első lépést felé. Ha nem lenne párja már réges rég elhívtam volna randira mert nagyon szeretek vele beszélgetni mert teljesen egy hullámhosszon vagyunk, kicsit elcsavarta a fejem.


Egyetemen ismertem meg az illetőt és akaratlanul is egybevág még az utunk egy darabig, szóval nagyon kellemetlen lenne besülni. ( De közben meg tényleg komolyan gondolom)


Van valakinek hasonló tapasztalata?



aug. 27. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha párja van, akkor nem szabad.
aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha kapcsolatban van, akkor nem szabad. Azért egy minimális tisztelet legyen benned.
aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha ő téged komolyan venne akkor már szakított volna és veled állna párban. Miért akarsz oda dörzsöllődni ahová nincs jogod és nincs esélyed? Ha nem tudsz barátkozni akkor ne erőltesd. Keress más lányt és mindenképp szinglit!
aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs egy darab szingli lány se aki tetszene, a szép és aranyos lányok valahogy mindig már párban vannak
aug. 27. 20:12
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Szerinted akar barmit is,ha baratok vagytok regota?? Nem erdekled ot. Soha nem lesz koztetek semmi.
aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért nem több évről beszélek, és nem öribarik vagyunk azért tettem idézőjelbe, tehát nem tudom elhívni fagyizni mint a barátokat mert az egyértelmű randi lenne, viszont sokat beszélünk facebookon és ha találkozunk élőben, és szerintem amúgy nem boldog.
aug. 27. 20:16
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Oké, nem boldog. De veled az lenne? Kell neked kapcsolatfüggő csaj, vagy olyan aki szeretőt (=téged) képes lenne tartani? Ennyire miért rezeg lenn a léc nálad? Amúgy attól, hogy te azt hiszed, hogy boldogtalan az még mindig nem egy tény. Ha annyira az lenne akkor nem lenne vele. Te érted nincs oda úgyhogy hiába nyomulnál.
aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, hogy szerinted boldog vagy nem. Egyedül ő tudja valójában, hogy boldog-e, és ha benned látná a boldogsága kulcsát, már együtt lennétek, de nem így van. Vond le belőle a következtetést.
aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Néha szőjj a beszélgetésbe egy-egy utalást, hogy mennyire élvezed a társaságát és figyeld a reakcióját.
aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Általában mindig több sikerem volt az olyan lányoknál akiknek volt párjuk vagy nem rég szakítottak, mert ők akarnak is társat, szingli lányoknál szinte csak rossz tapasztalatom van, olyanokhoz volt valszeg szerencsém csak akik nagyon magasra teszik a lécet ha jogos hanem vagy egyszerűen nem akarnak párt tényleg nem csak úgy mondják
aug. 27. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!