Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetnek érzései? Felszívodhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek érzései? Felszívodhat ezért egy ember?

Figyelt kérdés
Talákoztunk egy régi szerelmemel 2év után. De csak mint barátok ezt előre meg beszéltük. Talákozó estéjén még beszéltünk. Majd rá kétnapra eltünt. Írni tudok neki nem tiltott meg semmi ilyen. De látni nem látom h elérhető azt se h látta e az üzeneteimet. Mivel nem vesztünk össze meg semmi ilyen. Én csak arra tudok gondolni lehetnek még érzései felém.Becézett illetve szívecskét küldött. Másra nem tudok gondolni. Ha valakire nem kíváncsi az ember meg mondja és mindenhonnét letiltja.
aug. 24. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el se akart menni a találkozora se max kipréselte magábol illedelembol vagy vmi.

Majd elővesz ha kell vmi ezert elvágni se akarja gondolom.

aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem akarlak elkeseríteni, de ha messengerről van szó, ott a tiltásnál írni tudsz, csak soha nem kapja meg. Amit leírtál, annak alapján lehet, hogy messengerről tiltott (facebookról nem). Vagy korlátozott listára tett.
aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Korlátozásnál tudok írni . Tiltásnál nem .


Számomra ez furcsa.

De már sose fogom meg tudni miért csinálta ezt.

aug. 25. 01:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De, tiltásnál is tudsz, csak nem kapja meg. Csak akkor nem tudsz írni, ha a facebookon is tiltva vagy, ha csak messengeren, akkor lehet. Igaz, értelme nincs.
aug. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mind1

Majd keres ha akar .

Nagyon gyerekes viselkedés ez szerintem.

aug. 25. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!