Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor szerethetsz bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor szerethetsz bele valakibe?

Figyelt kérdés

Lassabban, 3-4 hónap alatt lettem valakibe igazán szerelmes. Az elkövetkező hónapok igazi rózsaszín ködben teltek, olyan volt az életem mint az összes romantikus film és zene összegyúrva egy nagy cukros-mázas mignonná. Szerencsére, vagy nem szerencsére, de ez is elmúlt pár hónap alatt, azóta egy nyugodt, kiegyensúlyozott biztonságot és intimitást élek meg a partneremmel. Én ez utóbbi időszakot preferáltam eddig a kapcsolatunkban. Viszont az utóbbi 1-2 hétben újra kezdem érezni, hogy abban a heves első időszakban vagyok, konkrétan olyan mintha újra beleszerettem volna megint elsőre.


Veletek fordult már elő ilyen? Mennyire jellemző ez? Hosszú kapcsolatokban mennyiszer, milyen időközönként jelenik ez meg, ha megjelenik? Hogy kezelitek? Minden tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok, mert bevallom én kicsit nehezen viselem ezt a felfokozott állapotot.



aug. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
őőő egyszer.
aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer
aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1x.
aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

10 éve vagyok a férjemmel, többször tapasztaltam. Legutóbb pont most, évek óta nem volt ilyen.

Szerintem nem olyan rossz, én szeretem hogy újra s újra visszatér ez az érzés, bizonyítja hogy milyen erős a kötelék köztünk, hogy milyen csodás ember, aki ennyi idő után is el tud csábítani, feltüzelni. Sokmindent bizonyít nekem. Szerencsésnek érzem magam

aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért örülök, hogy másnak is van ilyen, mert az ismerőseim között nem találtam mást. Nem rossz egyébként - ahogy leírtad 4-es kifejezetten cuki - csak úgy megkavarja a fejemet.
aug. 15. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!