Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem? lehet annak nevezni egyáltalán?

Figyelt kérdés
van baratom kemény 6 honapja lassan, de van a legjobb barátnőm aki már majdnem 2 éve velem van. viszont kiderült barátnőm biszex és lett egy biszex legjobb barátnője aki szerelmet vallott neki, és most kavarnak vagy valami olyasmi.. viszont én féltékeny vagyok nagyon és nemtudom ezt hova tenni..
aug. 10. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Phots nelkul nem tudja megadni azt amit egy ferfi.
aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy féltékenységet érzel. Ez még nem jelenti, hogy te is vonzódnál a nőkhöz. Lehet inkább csak a birtoklási vágy jön belőled.
aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2+1.
aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!