Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez gondot okozhatna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gondot okozhatna?

Figyelt kérdés

Szintén lányként, beleszerettem egy lányba.

Ha össszejönnénk, mert eddig kavarásba állapodtunk meg mert nem szeretném hogy szívek törjenek, meg még nem érezzük

úgy hogy szükség lenne párkapcsolatokra. De a jövőben ha így döntenénk, gondot okozna hogy ugyanaz a vezetéknevünk? Félek, hogy azt hinnék fajtalankodunk, és rokonok vagyunk, (semmiféle szál nincs közöttünk)



aug. 5. 08:20
A kérdező szavazást indított:
működne
nem működne
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

"Félek, hogy azt hinnék fajtalankodunk, és rokonok vagyunk"

Ha ez visszatart, akkor semmi dolgotok egymással.

aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Ne te szólj már bele mi dolgunk van egymással :) Értem én a célzást, de szerintem mindenki felteszi az ilyen kérdéseket. Hazugság, ha valakinek nem számít a többség véleménye.
aug. 5. 08:25
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

"Ne te szólj már bele mi dolgunk van egymással"

Te kértél véleményt, és mondtam. Bocs, ha nem tetszik neked.

aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik ismernek tudják, hogy nem vagytok rokonok, akik meg nem, azok meg valószínűleg azt se fogják tudni, hogy egy pár vagytok.
aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

3-as


Csakhogy nem a kérdésre válaszoltál, csak rosszindulatúan okoskodsz.

aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1, 3 vagyok - Úgy gondoltam, hogy ha komolyan összetartoznak, akkor ez nem okozhat gondot.
aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ milyen név. Nem mindegy, hogy valami régi nagy osztrák úri vezetéknév, vagy Kovács/Szabó, amiből minden faluban volt öt.
aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
3-as ha a kérdésre válaszoltál volna semmi baja nem lenne.
aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!