Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyesek miért próbálják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért próbálják meg tönkretenni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Megismertem egy angol srácot, akivel már 6 éve együtt vagyunk, nem sokkal azelőtt jött Magyarországra, hogy megismerkedtünk volna. Augusztus végén megyek vele vissza Angliába és ott fogunk összeházasodni. A probléma az, hogy egy csomó ismerősömtől hallom, azt gondolják rólunk, hogy úgysem fogunk együtt maradni, meg hogy én milyen ronda vagyok hozzá képest, biztos csak szórakozik velem. Nem hiszem, hogy valaki 6 évig szórakozna velem, de mindegy. Van rajtam pár kiló felesleg (azért túlsúlyos nem vagyok, csak van egy kis hasam, az tény), míg barátom rendszeresen jár edzőterembe és ez meg is látszik a testén. Na valaki meg emiatt szólt meg minket, hogy én egy lusta trehány disznó vagyok, a barátom meg akárkit megkaphatna, tuti össze-vissza csal a hátam mögött, csak nem veszem észre a jeleket.

Illetve amikor 1 hónapja voltunk Portugáliában, barátom egyfolytában csak piálós képeket rakott fel,biztos azért, mert nem bír engem elviselni.


júl. 31. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában irigyek, de nagyon. Ne foglalkozz velük inkább a párkapcsolatoddal törődj!
júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem ismerjük a részleteket, de az nem lehet, hogy rózsaszín ködben vagy és ez elviszi a realitásérzéked?

Csak azt látod, amit látni szeretnél...


Nem mondom, hogy ez a tuti, de tudom, tapasztaltam már a környezetben, hogy a szerelem (testi vágy) képes elvakítani az embert.

júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
#2: 6 éve vannak együtt. Milyen rózsaszín ködről dumálsz?
júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Aki szofisztikált, tudja, miért írtam, kedves 3!
júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen jóindulatú a legtöbb ember... Nekem is szóltak be, hogy nem illek össze a párommal, hozzá szebb nő való... Szeretik bántani a másikat. Azt élvezik, ha másnak is sz*r. Közben meg eljátszák, hogy mennyire empatikusak, tisztelt a kivételnek. Csak sajnos abból van a legkevesebb.
júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigység, rosszindulat.
júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a megkeseredett egyedülállók vagy a szintén megkeseredett, szar házasságban/kapcsolatban élők szoktak ilyesmivel foglalkozni. Aki boldog, az magasról leszarja, hogy másoknak milyen a kapcsolata, ki kivel van és miért.
júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!