Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudtad, hogy szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad, hogy szerelem volt első látásra? Mit éreztél, amikor megláttad?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan, mint egy villámcsapás vagy pillangók a gyomrodban?
júl. 24. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

A valóság nem olyan mint Hamupipőke mikor a herceg meglátja kék ruhában és váóóó ő az igazi...és boldogan éltek míg meg nem haltak.


A remény..

júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Például hogy azonnal szimpatikus az ember, viccelődtök, rögtön veszi a poént, egy húron pendültök.
júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Állítólag van ilyen. ;)


Nálam úgy volt villámcsapás, hogy már ismertük egymást egy ideje. Egyik alkalommal mondott valamit, ami úgy szíven ütött, hogy azóta nem bírtam még kiheverni. Remegés, pillangók, hang nem jön ki a torkomon - minden van azóta. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen létezik és velem is megeshet.

júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs szerelem első látásra.
júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
#4 Hányadikra van? Miért?
júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#5

Szerelem első látásra azért nem létezik, mert mivel nem ismered az illetőt, így nem lehetsz belé szerelmes. Ezt sokan keverik. Ha kívül-belül megismered a másikat, akkor már mondhatod, hogy szerelmes vagy. De amíg nem ismered, csak megláttad és bejön, az nem szerelem, maximum vonzalom.

júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
#6 Köszönöm a választ!
júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
3x volt életemben. Minden alkalommal igen, ez a villámcsapás szerű érzés, mintha lelassulna a világ és beszűkűl a látásom. Onnantól mintha a fellegekben járnék, nehezen koncentrálok, állandóan felfokozott idegállapotban vagyok. Ez nem tart sokáig, pár hét vagy hónap alatt lecseng.
júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elsőnek megláttam páromat egyből az az érzés volt hogy kell nekem ez a pasi. Mikor még nem beszéltünk de elmentünk egymás mellett köszöntünk akkor nekem egésznap jó kedvem volt és boldog voltam.
júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 :)
júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!