Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány nagyon régóta. Többször szoktam látni. Az autóban láttam, ő is észrevett, és elkezdtünk szemezni. Nagyon bámult engem, hogy lehúzódtam az út szélére. Lehet hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Nagyon zavarba hozott. Nem mertem odamenni hozzá. Magas, izmos vagyok. Mindig zavarba jövök tőle, ha a képét nézem már attól elpirulok. Egyszerűen nem megy. Visszafordulok. Ezt meg hogy tudom levetkôzni magamról? De megnőtt az önbizalmam most, úgy gondolom jóképűnek tart.
júl. 20. 21:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem annyira bámult, hogy odébb álltam egy oszlophoz hogy ne nézzen.
júl. 20. 21:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg bejösz neki. Legközelebb menj odahozzá.
júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki szerintem. Van valami ötleted, hogy mivel szólítsd le? Nekem úgy tűnik bejönne neki ha lépnél.
júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mereven nézett nem mosolygott mondjuk, sikerült zavarba hoznia. Nekem nagyon tetszik, csak pont a kollégájával volt egy kocsiban. Oda fogok menni, csak előtte még helyre vágom magam
júl. 20. 21:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Először látott, sok ember volt körülöttem.
júl. 20. 21:20
 6/10 A kérdező kommentje:
De én is néztem őt szóval?
júl. 20. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki legalább két dolgot, amivel le tudod szólítani, és ha az egyikre nem reagál, akkor bedobod a másikat.
júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kort, nemet írjatok:) Ti mit mondanátok?
júl. 20. 21:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs önbizalmam, annyi pali körülötte
júl. 20. 21:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondol rám, vagy már rég kitörölt az agyából? Én Folyton Ő rá gondolok. A legszebb nő, feleségül akarom venni
júl. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!