Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszerelmesedtem! Tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerelmesedtem! Tanácsot kérek?

Figyelt kérdés
Röviden:hetente járok egy helyre, ahol dolgozik egy nagyon aranyos, tüneményes ifjú hölgy.Annyira szimpi, hogy arra gondoltam, adok neki egy sk készített kis ajándékot. Biztos vagyok benne, hogy értékelné.És őszintén elmondanám,H mit érzek. innentől problémás, mert én 40 éves 15éve nős családos vagyok.Ő lehet még egy tizessel is fiatalabb, családi állapotát nem tudom. De úgy érzem ezt muszáj meglépni. Vajon mi lesz a reakciója?

#szerelmes #tünemény #Ifjú hölgy
júl. 19. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván gondolhatod hogy nem a te kedvedért ül ott téged várva, meg nem egy elado matrojska bábu akit kinéztél mint vmit egy piacon.
júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan övön aluli mikor valaki le van ragsztva és nekik ez már =sansz.
júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden OK a részéről is, akkor elválsz és elveszed? Vagy mit szeretnél? És mit akarsz/tudsz adni/ígérni neki?

Az ajándék nagyon korai, főleg, ha még nem is beszéltetek. Hacsak nem valami egyszeri kedvesség lenne, tudod, mint a Mikulástól, aki nem kér cserébe semmit, max. egy köszönömöt, és esetleg egy mosolyt. De aztán többet felé sem mehetsz.

júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a nejednek is, ő majd kijózanít.
júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Incel pasiknak mióta van felesége?


Nyugodtan nyomulj rá, max szájbaver vagy kihívja a rendőrséget.Gondolom már megszoktad, hogy a nők így reagálnak rád.

júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mit szeretnél, egy gyors numerát? Nős pasiként normális nőnél esélyed sincs.
júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ember házas vagy, családod van!

Mi itt a kérdés?? :D

júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 nyugodj már meg ember :D Ez egy incel troll, nincs nője.
júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!