Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok 15 év korkülönbség ha 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 15 év korkülönbség ha 21 éves vagyok?

Figyelt kérdés
júl. 11. 23:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Jól érzitek-e magatokat együtt? Ez a lényeg. Olyat is ismerek, ahol ilyen kapcsolatból házasság lett és gyerekek. Persze nem ez az általános. Minden eset egyedi!
júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
#10 hagyjad már magad, persze amelyik 36 éves faszi gyereket akar, az jóhogynem az iskolákban kezdjen el nézelődni pár után xD 30-40 évesen is ugyanúgy tudnak szülni a nők, manapság a legtöbb nő ilyen idős korban szül sorban több gyereket is. Ne próbáld validálni a 20 éves lányok utáni vágyadat mindenféle bullshit dumával.
júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kólauborkával ***** válasza:
23%
Nincs én nem is lesz párom nyugi, én egyedül jobban érzem magam, egyelőre ha párom volt az mindig hátráltatott, de azért jó, hogy ismersz butuska.
júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

sok , nem sok....


nem te vagy az első, vannak bőven ekkora különbséggel együtt.


Azt mondom ne tervezz előre, ne tervezz hosszú jövőt, ha jól érzitek magatokat együtt minden jól működik akkor ki kell próbálni.

júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Kólauborkával ***** válasza:
Illetve én tapasztalatból beszélek, tudod nem egy barátom kínlódik most ezzel, hogy az asszon 35-42 között elvetél meg minden hasonlók. Nyílván nem mindenkinél van így, de orvosi szempontból automatikusan veszélyeztetett az ilyen terhes…(ami nem azt jelenti, hogy ne jönne össze, csak jobban figyelnek a terhes asszonyra). De tudom nőként jó azt hinni, hogy ráérsz majd 40-50között megszülni az első gyerneked…
júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 ez minden korosztályt érint. Nekem volt osztálytársaim közül kettőnél is pl. Down-kóros gyerek lett, pedig 25 alatt szültek. Unokatesóm 23 évesen 2 évig nem tudott teherbe esni. Másik rokon meg 30 felett szült 4 egészséges gyereket gond nélkül. Totál egyénfüggő.
júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Kólauborkával ***** válasza:
Jó az igaz, hogy elég szűk a tapasztalati köröm még a Magyar lakossághoz viszonyítva is (<1%), de hát én ezt látom magam körül.
júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem sok
aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!