Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sok hónapja nem bírok túllépni valakin. Igazából évek óta nagyon tetszik, de nem voltam olyan megszállott egészen októberig, mint most vagyok. Még télen ő írogatott nekem többször is, és fellángolt bennem a remény, hogy hátha ő is így érez irántam, de nagyon hamar leállt. Igazából kicsit tiltott is, hogy mi ketten összejöjjünk, bonyolult a helyzet. De ennek ellenére én halálosan beleszerettem. Január óta megszállott vagyok, véget kellett vetnem egy kapcsolatnak is miatta. Egyszerűen nincs életem e mellett a szerelem mellett... Még sosem volt velem, hogy ennyire belezúgjak valakibe. Vannak napok, hogy fizikailag is rosszul vagyok, és nem bírok koncentrálni, egész nap róla álmodozom. De szeretnék véget vetni ennek. Csak az a baj, hogy pár napja is találkoztunk véletlenül, és teljesen megbolondultam utána. Rengeteg álmatlan éjszakát okozott már nekem, illetve önpusztító módszerekhez is folyamodtam miatta. Tudom, hogy szánalmas, de egyszerűen még nem tudtam továbblépni... Egyetlen jelzés, amit ad felém, hogy belájkolja instán a storyjaimat állandóan, így ráfüggtem arra is, de most letöröltem, hogy ne történjen ez meg. Mit csináljak még, hogy vége legyen bennem a történetnek?

Légyszi ne alázzatok le, én se vagyok büszke rá, de muszáj elfelejtenem.



júl. 10. 07:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
51%

Ha jól olvasom egy olyan emberbe vagy szerelmes és megszállott az irányába, akivel nem is voltál együtt soha ezáltal nem ismered milyen ember ő valójában?

Sok emberrel ha együtt van az ember hónapokig, még akkorsem tudja kiismerni teljesen a másikat, nemhogy így ebben a helyzetben!

Te a szerelembe vagy szerelmes nem belé! Ezt inkább rajongásnak nevezném, amivel saját magad mérgezed és pocsékolod el a hónapjaidat rosszabb esetben az éveidet, egyáltalán nem egészséges. Keress fel egy pszichológust!

júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Már járok több éve pszichológushoz, sőt pszichiáterhez is, nem igazán tudnak mit kezdeni ezzel, de igazad van teljesen
júl. 10. 07:34
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet. Éld át a fájdalmaid, örömeid ezzel kapcsolatban. Ne menekülj előlük, ne söpörd a szőnyeg alá.

Idővel elmúlik, biztosan.

júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég nehéz lesz, én is átéltem hasonlót.

Volt egy plátói szerelmem akiért 2 évig hasonlóan éreztem mint te most, nem múlt el magától.

De, hogy is múlt volna...végig tápláltam ezt magamban. Vártam minden egyes interakciót, hogy megnézze a storymat, hogy lájkoljon, hogy hozzám szóljon, úgy intéztem a napomat, hogy "véletlenül" lássam és mindig vártam valamire...Rengeteg kérdés volt bennem.

Éreztem, hogy én sem vagyok neki közömbös de érthető módon nem közeledett csak apróbb jeleket küldött (mindketten kapcsolatban voltunk).


Hosszú és bonyolult sztori. A lényeg, hogy végül mégiscsak közelebb kerültünk egymáshoz, rengeteget beszélgettünk, felmerült szakítás nála és nálam is.

Végül ő a barátnőjével maradt.

Én ezután tudtam lezárni ezt magamban, miután nem maradtak kérdések.

Ehhez kb 4-5 hónap kellett.


Nem tudom nálatok miért tiltott, hogy összejöjjetek.

Ha ez tényleg így van akkor csak fog segíteni ha minden kapcsolatot megszakítasz vele online és személyesen is, a sztoridat se lássa...mert akkor meg percenként fogod csekkolni, hogy mikor nézte meg.

júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy fogod tudni elfelejteni, ha semmilyen felületen nem nézegeted! Csak 3 hónapot adj magadnak hogy ezt megteszed! Teljesem kifog tisztulni az agyad és mindent máshogy fogsz látni!
júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az jön be, ha nem találkoztok, persze a véletlent nem lehet kiküszöbölni.


Fogalmam sincs, mi a recept ezen felül így, hogy nem beszéltek róla egymással. Egy frankó elutasítás napok alatt helyrerázna.


Itt ez az oldal tele van plátói szerelmes nőkkel meg párkereső férfiakkal... Kinek mi a baja.

júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az sem segített, hogy már nem találkozunk, az sem, ha nem nézegettem. Szerintem csak az tudna, ha valaki olyan jönne, aki képes felülírni, felülmúlni őt. Neked is akivel véget vetettél a kapcsolatnak, nem volt ilyen. Nekem sem senki azóta. Ez nem arról szól, hogy "jobb" legyen, jobban nézzen ki, több pozitív tulajdonsággal bírjon stb., hanem hogy erősebben hasson, többet váltson ki... Bár én leginkább a klónját szeretném, csak nem házas verzióban.
júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ti beszéltetek egymással?

Higgyétek el nekem, az elhozná a megváltást. Egyszer összeszedtem minden bátorságom, beszéltem vele (kapcsolatban voltam, ő nem), kiderült, hogy ő nem szerelmes belém. Nagyon hamar túltettem magam rajta, és a barátommal is szakítottam. Hiszen kiderült számomra, hogy őt már nem szeretem. Mai napig égek a dolgok miatt, hogy párkapcsolatban lettem szerelmes, meg még be is vallottam. De segített az hogy felvállaltam, tovább tudtam lépni!

júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

#8 Mivel ő házas, így "arról" sosem beszéltünk. Minden másról igen, ez persze pont nem segített, mert egyre világosabbá vált, hogy nem csak vonz, hanem személyiségre is eléggé az esetem, és nagyon megvan az azonos hullámhossz.

De ismerem magam, nekem egy nyílt elutasítás sem hozná el a megváltást. Még jobban fájna, de ez minden, attól még nem múlna el a vonzalom, sem a rám gyakorolt hatása, sem az érzés, hogy pontosan ilyen férfira vágyom, ilyet kerestem mindig is. Bárcsak korábban találkoztunk volna...

júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarlak elkeseríteni benneteket, de egy ilyen plátói vonzalom évekig is húzódhat.
júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!