Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire zavarban volt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire zavarban volt, vagy nem tetszem neki? Vagy mivel látta, hogy én is zavarban vagyok, ő is zavarba jött? Lent a többi!

Figyelt kérdés
A srác, aki tetszik, jött velem szemben az utcán. Én mosolyogtam, majd lesütöttem a szemem, a földet néztem, de amikor odaért, ránéztem, és csábosan mosolyogtam. Ő felém fordult, és "kellemes hétvégét kívánok" kívánt, de mindenfelé, összevissza, oldalra nézett, rám nem.

júl. 6. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Aranyosak vagytok. Szerintem ő is zavarban volt.
júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ő is zavarban volt.
júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Na ebből se lesz kapcsolat és nem rosszból írom. Kerülgetni fogjátok egymást aztán az egyik megunja. Már ha legalább egyikőtöknek lennének tökei.
júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez tini kérdés?
júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy azért jött zavarba mert tetszel neki hanem mert kínosnak érezte azt, hogy csábos voltál miközben ő nem úgy tekint rád. Azért ne szaladjunk előre. Egyáltalán szingli?
júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
5 ez baromság.
júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5: akkor inkább nem hidegen, közömbösen rámnézett volna?

Amúgy pont jól néztem ki akkor. A hajam kiengedve, oldalra dobva.. Mindegy.

júl. 7. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

"Ő felém fordult, és "kellemes hétvégét kívánok" kívánt, de mindenfelé, összevissza, oldalra nézett, rám nem."


Ez mióta egyenlő azzal, hogy oda van érted? Szerintem egyáltalán nem lehet kijelenteni, hogy tetszel neki, de mégha úgyis van mit érsz el vele ha randira nem hív el, vagy legalább beülni valahova? Vagy azon már túl vagytok? Flörtölt már veled? Semmi hasznos infót nem osztottál meg. Mióta ismered?

júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy tudtam ha a férfiak zavarban vannak, akkor kerülik a nő tekintetét. Még az elején tart a dolog, nem randiztunk, csak oda ida szólunk egymásnak. Ez nem egyik napról a másikra fog menni.

Olyan volt, hogy mosolyogva néztünk mélyen egymás szemébe.

júl. 7. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Már elhívhatott volna randira nyugodtan. Már leeshetett volna neki, hogy neked tetszik. De lehet tudja ő csak még várna, nem akar téged lerohanni. Bár az is lehetséges hogy alapjáraton szégyenlős és semmi köze hozzád. Majd ha megembereli magát és elhív randira akkor sejtheted, hogy bejössz neki. Ez így kevés.
júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!