Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok!tetszem neki ha zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok!tetszem neki ha zavarba hozom?hogyan nyissak én felé?

Figyelt kérdés

A munkahelyen ahol dolgozok van egy srác,aki be szokott járni.Eleinte meg se tudott szólalni amikor meg látott,aztán csak nézett a szemembe sokáig ilyet szólt:"Ne haragudj,csak teljesen összezavarodok ha meglátlak"

Szokott néha kerdezoskodni,megyek-e erre-arra,meg ilyen tök hülyeségeket kérdez,aminek semmi értelme 😅

Néha tök abszurd szituáció alakul ki.Szeretném ha tudná,hogy nekem is be jön,bár nem a flörtölés mestere,hiába próbálkoztam.

Kedvelem,csak nem tudom nekem mit.kene kérdezni tőle,hogy elkezdjunk kicsit mindketten feloldódni,már ha jól érzem,hogy tetszek neki.(Többször meg is kérdezi hogy vagyok,de nem időz bent sokáig,mintha kellemetlen lenne neki az egész)


jún. 1. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami közös tevékenységre invitálni, amit a környezeted megenged:


Cigi? Kávé? Büfé? Levegőzés?


Vagy kérdés a munkáddal kapcsolatban:


megnéznéd....? Neked mi a véleményed....?


Esetleg ez:


Figyu, nagyon tetszel nekem. Meló után iszunk együtt valamit, valahol? :)

jún. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Amatőr.. akkor se jönnék zavarba ha P unci nyalás közben olyan orgazmusod lenne hogy az arcomba spriccelnél🙈
jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudod oldani, ha te is bénázol és össze-vissza beszélsz, mert akkor azt érzi, hogy te is rendes ember vagy és te is tudsz hibázni.
jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül egyszerű helyzetben vagy kérdező

Nyilván bejössz neki, de mielőtt erre rárepülnél meg kell tudnod hogy az illető egyedülálló-e

Vagy netán csak azért van zavarban mert van csaja és tudja hogy nem volna jó ötlet félremenni.

Ezt akár netről akár barátoktól kiderítheted. Ha már barátok, a legjobb mód arra hogy tudasd vele indirekt módon a vonzalmadat ha egy barátjának jelzed ezt valamiképpen, pl. amikor megtudakolod a státuszát.

Ha ez nem opció akkor beszélgetni kell vele sokat, és várni arra hogy lépjen. Esetleg megemlítheted neki hogy mit csinálnál a szabadidődben, mit akarnál hétvégén csinálni, de nincs partnered hozzá.

Ha így sem lép a srác akkor engedd el. Bár ez így valószínűtlen

jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője ezt tudom,mert fent volt társkeresőn (ahol én már nem vagyok)
jún. 1. 19:47
 6/7 A kérdező kommentje:

Bukta,költözik ki külföldre sikerült elkapnom egy beszélgetését a múltkor.

Esküszöm tök rosszul érintett

jún. 2. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy csaj megfogná, nem költözne külföldre, vagy csak a csajjal együtt

A te dolgod hogy mit kezdesz vele

jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!