Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a szomszéd lány, pedig nem vagyok az a szerelmes fajta. Oda merjek lépni hozzá?

Figyelt kérdés

Egyáltalán dívik még az ilyesmi? Nem akarok creep lenni.


Általában heti 1-2 alkalommal futunk össze, reggel, több társasház közös parkolójában, épp munkába indulva. Össze szokott akadni a tekintetünk, de nem akarom túldimenzionálni - ő valószínűleg le se sz., és észre sem vesz. Egy-egy ilyen találkozás után napokig kész vagyok tőle, innen gondolom, hogy "gond van".


Nagyon kiestem a gyakorlatból, a feleségemmel válófélben vagyunk épp - új élet, új hely, stb. - vele éreztem utoljára hasonlót. Volt az is vagy 10+ éve már.


Szóval, szerintetek mitévő legyek? Mit tennétek a helyemben? Azt sem tudom megítélni, hogy egyáltalán egy ligában játszunk-e.


Dumám még talán lenne, régen is inkább az adott el, nem a külsőm - de mivel kezdjem? Őszintén pár szóban, in medias res?


Köszi előre is!



#totojázás
júl. 6. 09:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Már csak azért, mert egy elutasítás igen kellemetlenné tenné a jövőmet a környéken 😄
júl. 6. 09:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bármiről beszélni. Menj oda hozzá, könyörgöm, ne online ismerkedj.

Azt még nem tudom, mit mondanék a helyedben, majd a helyzet adja magát! Az előre eltervezett úgysem fog menni :)

Hasonló helyzetben vagyok, én beszéltem, amikor tudtam. Köszönőviszonyban vagyunk. Én túldimenzionálom, napokig kész vagyok én is. De legalább mosolyog, amikor meglát. Majd jön több is, ha jönnie kell!

júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda és hivd el menni fog,ne huzd az időt!
júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az sem baj,ha valami ürüggyel lépsz oda hozzá és szólítod meg, lehet a téma akàr az autója is,az időjàràs,bàrmi...

Lényeg, hogy összeszedd,amit kell!Sok sikert!😎😃

júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! Titkon azt reméltem, hogy lebeszéltek róla - így most még jobban kalapál a szívem 😂
júl. 6. 11:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a “lány” szó alatt azt érted hogy van köztetek vagy 20 év korkülönbség, akkor semmiképpen ne menj oda, ne égesd magad. Ha csak rossz szóhasználat volt és korban passzoltok, akkor persze, semmi ciki nincs abban sem, ha esetleg nem nyitott rád. De álljunk hozzá pozitívan, ebből még akármi lehet szóval köszönj neki legközelebb, mosolyogj rá ☺️
júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jogos, nagyjából egyidősek lehetünk. Habár úgy tudom, hogy egy hajadon(nak gondolt) 36 éves nőt simán nevezhetek lánynak, 2024-ben 😁
júl. 6. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el. Miért ne? Én is hónapokig rágódtam ezen, bár nekem nem közvetlen szomszédom volt a nő, hanem alattam lakik srégen. Na, a lényeg, hogy végül elhívtam, és mosolyogva azt mondta, hogy mostanában nem hiszi, hogy eljön, de még találkozunk. Vagyis lényegében nemet mondott, de büszke voltam magamra, hogy vettem a bátorságot, és elhívtam. Azóta is mosolyogva köszön.



Nem, nem kínos, korábban az tartott vissza, hogy ha nemet mond, kellemetlen lesz vele összefutni. De még ha kínos is lett volna utána, akkor is jobban tettem, hogy megléptem, különben azóta is csak azon rágódnék, hogy miért nem kérdeztem meg, hátha igent mond. Legalább kipipáltam, és ismerkedem mással. Ennyi.



Legyél te is tökös!

júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen mély benyomást tett rád a hölgy és bőszen röpködnek azok a bizonyos pillangók a gyomrodban, adj esélyt magadnak, persze hogy közelíts hozzá.:)

Persze az érthető, hogy ambivalens érzéseid vannak, tekintve a körülményeket és a hátteredet.

Nekem az a véleményem, hogy ha (egyelőre) bizonytalan vagy, közelíts hozzá kis lépésekben. Köszönj neki legközelebb egy kedves mosoly kíséretében, kívánj neki szép napot. Ha délután találkoztok, kérdezd meg, milyen volt a napja. A szomszédságból adódóan biztos van ürügy szóba elegyedni vele, legyen az kutyasétáltatás, parkolási rend vagy bármi..:D


Ezt az "egy liga" dolgot légy szíves felejtsd el. Minden embernek más a vonzó és amúgy is a kémia a meghatározó. Borzasztóan nagy kár lenne, ha ilyen gondolatok miatt nem adnád meg az esélyt magatoknak. Én 32 éves nő vagyok,világ életemben a 10-15 évvel idősebb férfiakhoz vonzódtam, még egy korombeli sem jöhetett szóba, szinte a pedofília kategóriának éreztem. Most jó pár hónapja menthetetlenül bele szerettem egy 8-10 évvel fiatalabb férfiba, aki nagyon félénk, szégyenlős, egy helyen dolgozunk..a tekintete, a figyelme, a viselkedése, egyszerűen az, amilyen, olyan érzéseket keltett bennem, hogy elmondani nem tudom. Egészen biztos hogy ő is hasonló gondolatokkal küzd mint te. Teljesen indokolatlanul.


Én buzdítlak, igenis kezdj el közeledni hozzá, nem kell hogy egyből egy randiról kérdezd, csak kerülj vele először beszélőviszonyba. Aztán úgyis fogod látni rajta, hogy hogy reagál. Ha gyakori szemkontaktus van köztetek, az már egy jó jel minden esetre ;).


Drukkolok neked és mesélj!! :D

júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a buzdító szavakat, igazán jó volt olvasni! Biztos furcsán hangzik, és ugyan vannak barátaim, de most mégsem érzem magam annyira egyedül. Jobban esik hasonló vívódásokat anonim, veletek megosztani, megbeszélni 😄
júl. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!